iPhone 12 mini Arka Cam Değişimi

1299 TL2499 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 12 mini kırılan arka cam değişim fiyatı 180 gün yedek parça ve işçilik garantisiyle beraber 1.299 TL'dir. iPhone 12 mini arka cam (kapak) değişim sürecinde uzman teknik ekibimiz ve profesyonel arka cam onarım makineleri kullanılarak yapılmaktadır. İşlem süresi yaklaşık olarak 180 dk.dır. Arka cam değişimi sonrası cihazınızı eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu onarım sonunda cihazınızda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz.

iPhone 12 mini arka cam kırıldıysa bu sorunun çözümü yenisiyle değişimdir. Arka cam yenisiyle değiştirilerek ilk günkü görüntüsüne kavuşturmak mümkün. Bu onarım için profesyonel makineler gerekir.

iPhone 12 mini arka cam (kapak) tamirinde kullanılan parçaların orijinal renkleri mevcuttur. Arka cam değişimi sonrası telefonunuz ilk günkü görüntüsüne kavuşur.AÇIKLAMA

iPhone 12 mini Arka Cam (Kapak) Kırıldı. Garantiye Girer mi?

iPhone 12 mini telefonunuzu düşürme sonucu arka camı çatladı veya kırıldıysa bu sorun darbe kaynaklı hasar olduğu için yetkili servis garanti kapsamına girmez. Dolayısıyla telefonunuzun kasası sadece garanti kapsamı dışında ücretli değişimini yaptırabilirsiniz.

Darbe hasarlı (kırık, çatlak, ezik) iPhone 12 mini model telefonunuzun arka cam değişimi için servisimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

 

iPhone 12 mini Arka Cam (Kapak) Değişimi Fiyatı

iPhone 12 mini arka cam (kapak) değişimi fiyatı güncel olarak 1.299 TL'dir. iPhone 12 mini arka cam onarımı işlemi Apple markasında uzman teknik ekibimiz tarafından profesyonel arka cam onarım makineleriyle yapılmaktadır. Bu hizmetin süresi yaklaşık olarak 4 saat kadardır. Onarım sırasında ve sonrasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı olmaz. Telefonunuzu teslim aldığınızda ilk günkü gibi kullanmaya devam edersiniz.

Telefonunuzun onarımı sonrası "Servis Formu" ile size teslim edilir. Bu servis formu yapılan işlemin garantisini belirten evraktır. Kullanıcı hatası (kırık, çatlak, sıvı teması vs.) hariç durumlarda bu evrakla garanti süresi dahilinde, yapılan hizmetle alakalı oluşan sorunlarda ücretsiz onarım hizmeti alabilirsiniz.

 

iPhone 12 mini Arka Cam (Kapak) Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 12 mini arka cam (kapak) değişimi işlemi arka cam onarımı için tasarlanmış lazer makinesiyle yapılmaktadır. Lazerle onarım sayesinde arka camınız temiz ve sorunsuz bir şekilde sökülür ve yenisiyle değiştirilir. Böylece işlem sonrası arka camınız hiç değişmemiş gibi temiz bir işçilikten geçer. İlk günkü görüntüsüne kavuşur.

Peki iPhone 12 mini cihaz arka cam onarımı sırasında hangi işlemlerden geçer?

 

  1. iPhone 12 mini arka cam değişimi öncesi cihazınız detaylı test edilir.
  2. Test sonrası telefonunuzda herhangi bir sorun yoksa arka cam onarımı işlemine alınır.
  3. Profesyonel lazer makinesiyle kırık olan arka cam temiz bir şekilde sökülür.
  4. Söküm işlemi sonrası iPhone 12 mini'nize yeni arka cam montajı yapılır.
  5. Montaj sonunda cihazınız test edilir ve size sorunsuz olarak teslim edilir.

 

iPhone 12 mini Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürede Yapılır?

iPhone 12 mini arka cam / kapak değişimi hizmetini Apple konusunda uzman teknik ekibimiz hızlı, profesyonel lazer makinesiyle ve uygun fiyata orijinal parçalarla sağlamaktadır. Arka cam değişimi hizmeti servisimize gelmeniz durumunda ortalama 3 - 4 saat kadar sürmektedir. Bu süre sonunda sıfır arka cama sahip cihazınızı teslim alabilirsiniz.

 

iPhone 12 mini Arka Cam Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone 12 mini'nizin yere düşerek darbe alması sonrası arka camında kırık veya çatlak oluşabilir. Uzun süre kullanımdan dolayı zamanla iPhone 12 mini arka camınızda tahrişler meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan sonra cihazınızı eskisi gibi rahat kullanamayabilir, kötü görüntüsü sizi rahatsız edebilir. Bu durumdan cihazınızın arka camını yenisiyle değiştirerek kurtulabilirsiniz.

iPhone 12 mini arka cam / kapak değişimi servis hizmetini Apple markasında uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel lazer makinesiyle ve uygun fiyata orijinal yedek parçalarla sağlıyoruz. Arka cam değişimi hizmeti servisimize gelmeniz durumunda ortalama olarak 2/4 saat kadar sürmektedir.

Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kargo ile telefonunuzu tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. İstanbul'da bize uzak veya gelemeyecek durumdaysanız İstanbul içi Express Kurye hizmetimizle aynı gün içinde cihazınızı sizden alıyor, onarıyor ardından onarım hizmeti sonrası tekrar teslim alabilirsiniz.

 

Ücretsiz Kargo hizmeti için tıklayınız.

İstanbul içi Express Kurye hizmeti için tıklayınız.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.