iPhone 12 mini Kasa Değişimi

2799 TL5499 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 12 mini kasa değişimi fiyatı 180 gün yedek parça garantisi ile birlikte 2.799 TL'dir. Kasa değişimi hizmetini uzman teknik ekibimiz Applemarkasına uyumlu kaliteli parçalarla ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlar. Böylece hizmet sonunda tüm özellikleriyle sorunsuz olarak çalışan sıfır görünüme sahip bir iPhone 12 mini'niz olur.

iPhone 12 mini kasa değişimi hizmet süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama olarak 2 saattir. Kargo ile gönderimlerde geri dönüş süresi ortalama 3 iş günüdür.

Kasa onarımı hizmeti sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz ve telefonunuz sıfırlanmaz. İşlem sonrası telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone 12 mini Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone 12 mini kasa değişimi fiyatı 180 gün orjinal parça ve işçilik garantisiyle beraber 2.799 TL'dir. Kasa değişimi işlemi Apple cihazlarında uzman teknik ekibimiz tarafından uyumlu profesyonel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Hizmet sonrası sıfır görünümlü iPhone 12 mini cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Verdiğimiz fiyata kullanılan yedek parça ve onarım sırasındaki işçilik dahildir. Hızlı ve kaliteli onarım sonunda cihazınızı yeni gibi teslim alırsınız.

 

iPhone 12 mini Kasa Yamuldu, Büküldü Düzeltmek Mümkün mü?

Fiziksel darbe sonrası iPhone 12 mini kasanızda oluşan yamulma, bükülme, kırılma gibi hasarlarda kasa düzeltme ve onarım yapılamaz. Bu gibi sorunlarda sıfır kasayla değişimi yapılır.

 

iPhone 12 mini Kasa Değişimi Ne Zaman Yapılır?

iPhone 12 mini telefonunuzu elinizden sert bir zemine düşerek darbe alması sonucunda kasasında kırık, çatlak veya yamulma gibi fiziksel hasarlar oluşabilir. Kullanımdan kaynaklı zamanla iPhone 12 mini kasanızda tahrişler meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan dolayı telefonunuzu eskisi gibi kullanamayabilir, çirkin görüntüsünden dolayı canınız sıkılabilir.

iPhone 12 mini kasa değişim hizmetini uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyata orijinal kasalarla sağlıyoruz. Kasa onarım işlemi ortalama 2 saat kadar sürmektedir. Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz.

 

iPhone 12 mini Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 12 mini kasa değişimi hizmeti Apple markası servisinde uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından sağlanır. Kasa onarımı aşamasında orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmanlar kullanılır. İşlem sonunda telefonunuzun bütün testleri yapılır ve size sorunsuz olarak teslim edilir. iPhone 12 mini kasa onarımı süresi ALPA Tamir Merkezi'ne gelen müşterimiz için ortalama 2 saattir. Servisimize gelemeyen ya da uzak olan müşterilerimiz için bu hizmetin süresi İstanbul içi Express Kurye ile gönderimi durumunda aynı gün, Ücretsiz Kargo ile gönderimi durumunda geri dönüş süresi 3 iş günüdür.

 

  1. Hizmet sonrası telefonun dış görüntüsü ilk günkü haline döner.
  2. Bu servis hizmetinde sıfır yeni kasa kullanılır.
  3. Kasa değişim süresi ortalama 2 - 3 saat civarıdır.
  4. Hizmet sırasında bilgiler silinmez ve veri kaybı olmaz.
  5. Kasa değişimi servis hizmeti garanti süresi 180 gündür.
  6. Değişim sonrası teknik ekibimiz tüm kontrolleri yaparak cihazınızı size teslim eder.


YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.