Samsung Galaxy S8 Plus Sıvı Temas Onarımı

FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZE ULAŞIN
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

Samsung Galaxy S8 Plus sıvı temas onarım hizmetini profesyonel olarak vermekteyiz. Sıvı temas onarım hizmetini uzman teknik ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla sağlarız. Tamir sırasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz. 

Samsung Galaxy s8 Plus sıvı temas onarımı için servisimize gelebilirsiniz.AÇIKLAMA

Samsung Galaxy S8 Plus Sıvı Temas Onarımı

Telefonunuz sıvı temas olduysa telefonunuzu kapatın, şarja takmayınız ve açmayınız. En kısa sürede tarafımıza ulaştırmanızı tavsiye ederiz.

Sıvı tema onarımı sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz. Dolayısıyla hizmet sonrası telefonunuzu kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu işlem dışında telefonunuzda farklı arızalar bulunuyorsa bize bildirebilir ve diğer arızalar için indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Cep telefonu tamirindeki eğitimli teknisyenlerimiz cihazınızı hızlı ve güvenli bir şekilde onarıma alır ve işlemlerini titizlik içinde gerçekleştirirler. Bu hizmeti almak için İstanbul'da bulunan servisimizi ziyaret edebilir, onarım işlemini bekleyerek cihazınızı teslim alabilirsiniz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kargo için Sürat Kargo anlaşma kodumuz: 1232 0514 82

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2020 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...