iPhone XS Max Ön Cam Değişimi

1299 TL4999 TL
( 12 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone XS Max ön cam değişimi fiyatı orijinal yedek parça ve servis işçiliği dahil 1.299 TL'dir. Kırık, çatlak ön cam değişimi servisimizde ortalama 2 - 3 saatte, 180 gün garantili, orijinal ekran ile dokunmatik değişmeden, veri kaybı olmadan yapılır.

iPhone XS Max ön cam değişimi servis hizmetini APPLE markasında uzman teknik ekibimiz, profesyonel cam değişim makineleriyle yapar. Böylece işlem sonunda orijinal ekranınız korunur ve telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

Ön cam değişimi sırasında XS Max'inizde herhangi bir veri kaybı olmaz. Dolayısıyla işlem sonunda telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Hizmet esnasında orijinal ekran, dokunmatik değişmez.

Kırık, çatlak ön cam onarımı için servisimize uğrayabilir ve bekleme süresinde onarım sonrası telefonunuzu teslim alabilirsiniz. Servisimize uzak ya da gelemeyecek durumdaysanız; İstanbul İçi Express Kurye hizmetimiz ile aynı gün içinde, ücretsiz kargo hizmeti ile 3 iş günü içinde cihazınızı onarılmış olarak teslim alabilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone XS Max Ön Cam Değişimi Fiyatı

iPhone XS Max ön cam değişimi fiyatı 180 gün orijinal yedek parça ve işçilik garantisi dahil 1.299 TL'dir. iPhone XS max ön cam değişim servis hizmetinin süresi orjinal parçalarla yaklaşık 60/90 dk. sürmektedir. Servisimize geldiğinizde bekleyerek ön cam onarımı sonrası cihazınızı teslim alabilirsiniz. iPhone XS Max'iniz de birden fazla arıza veya arızalar varsa ön cam değişimi hariç diğer arızalar için indirimli fiyatlar sağlarız. Kırık ön cam onarımı dışında iPhone XS Max'inizde farklı arıza varsa bize bildirebilir ve diğer arızalar için indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

iPhone XS Max ön cam kırıldı ve çatladı. Garantiye girer mi?

Cihazınızı düşürme sonucu ekran camı kırıldı veya çatladıysa sorun darbe kaynaklı olduğu için yetkili servis garantisi kapsamına girmez. Bu sebeple ekran camını sadece garanti kapsamı dışında ücretli olarak onarımını yaptırabilirsiniz. Hasarlı (kırık, çatlak) iPhone XS Max ön cam değişimi için servisimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

 

iPhone XS Max ön camı kırıldı ne yapmalıyım?

iPhone XS Max cihazınız düşme sonrası aldığı darbelerle ekranın ön bölümünde çatlaklar ve kırıklar oluştuysa bu hasarlar sonrasında çatlak camıyla kullanmaya devam ediyorsanız sadece ön cam değişimi yeterli olacaktır. Böylece iPhone XS Max telefonunuza uygun fiyata cam değişimi yaparak orijinal olan ekranınızı kurtarırız. Cam değişimi sonrası orjinal ekranınızı kullanmaya devam edersiniz.

 

iPhone XS Max Kırık Ön Cam Onarımı

Apple her geçen gün telefonlarına çok sayıda iyileştirme yapsada insan hatasının önüne geçmek pek mümkün değildir. Telefonlarımız artık günlük yaşantımız bir parçası ve ayrılmaz bir bütünümüz oldu. Sürekli olarak kullandığımız telefonlarımız türlü kazalara maruz kalmaktadır. Bunlardan en fazla karşılaştığımız sorun da ekran ve ön cam kırılmasıdır. iPhone XS Max ön cam kırılması sonucu telefonunuzu kullanmaya devam ediyorsanız, iç ekranda ölü piksel, lekelenme yoksa dokunmatiği sorunsuz yanıt veriyorsa iPhone XS Max'inizin ekranını komple değişmesine gerek kalmadan orijinal ön cam değişimi mümkündür. Orijinal ön cam değişim hizmetini ALPA Tamir Merkezi olarak sağlıyoruz.

Telefonunuza daha fazla zarar vermeden kırılmış olan iPhone XS Max ön cam onarımını yaptırarak sorunsuz ve sağlıklı kullanmaya devam etmelisiniz. Cep telefonu tamirindeki eğitimli teknisyenlerimiz ön cam onarımını hızlı ve güvenli bir şekilde yaparak yenisi ile değiştirirler. İstanbul'da bulunan servisimizi ziyaret ederseniz, onarım işlemini bekleyerek cihazınızı teslim alabilirsiniz. Ve hemen kullanmaya devam edebilirsiniz.

Beklemek için zamanı olmayan, bulunduğu adres servisimize uzak olan müşterilerimiz için Ücretsiz Kargo gönderimi ve Express Kurye hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 

Nasıl Ücretsiz Kargo Gönderebilirim?

Servisimize gelemeyen müşterilerimiz için Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo hizmetimiz vardır. Anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo ile tarafımıza cihazlarınızı ücretsiz gönderebilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanmak için en yakın Sürat Kargo şubesine gidebilir ya da kargoya gitmek için zamanınız yoksa müşteri hizmetlerini arayarak adresten alım talebinde bulunabilirsiniz.

Sürat Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 202 0 202​

 • Kargo paketinin Gönderici kısmına kendi bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
 • Alıcı kısmına 1038 6564 47 nolu anlaşma kodumuzu ve "Alıcı Ödemeli" yazmanız yeterli olur.
 • Detaylı bilgi için Ücretsiz Kargo sayfamızdan yardım alabilirsiniz.

 

Nasıl Express Kurye Hizmeti Alabilirim?

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Express Kurye hizmetimizle arızalı cihazlarınız aynı gün kapınızdan alınır, onarılır ve aynı gün kapınıza teslim edilir.

Bu hizmetten faydalanmak için Express Kurye Formu'nu doldurarak göndermeniz gerekir.

 

ALPA Tamir Merkezi İletişim Bilgileri:

Telefon: (0212) 274 25 74

Gsm & WhatsApp: (0532) 787 25 72

Adres: Mecidiyeköy, Akıncı Bayırı Sk. Şükür İş Merkezi No:10/B2 (Torun Center Yanı) ŞİŞLİ / İSTANBUL

 • Metrobüs'ün Mecidiyeköy durağına 250 metre,

 • M2 Yenikapı - Hacıosman metro hattının Şişli-Mecidiyeköy durağına 200 metre,

 • M7 Mahmutbey - Mecidiyeköy metro hattının Mecidiyeköy durağına 50 metre mesafedeyiz.YORUMLAR (12)
 • Zeliha Taşkesen13.04.2023

  iphone xs max imi yüksek bi yerden düşürerek kırdım. ön camı hasarlı bayağı ama kullanabiliyorum leke de yok. buna ön cam olur mu? aynı gün veriyor musunuz?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Zeliha hanım.
   Ekran görüntüsünü aldığınız iç ekranda lekelenme, kararma, morarma yoksa ön cam değişimi olur. Ön cam çatlak ya da kırıksa sadece cam değişimini yapıyoruz.
   iPhone XS Max orijinal ön cam değişimi güncel fiyatı 949 TL'dir. Hizmet süresi de yaklaşık olarak 3 saatir.

 • Alper06.09.2020

  XS max düşürme sonucu ekranda yukarıdan aşağı beyaz şerit oluştu Tavsiyeniz. Kuşadsında oturuyorum

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Alper bey,
   Ekranınız kırılmış ve değişmesi gerekiyor.
   iPhone Xs max orijinal ekran değişimi 1499 TL'dir. Adres bilgilerimize iletişim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

 • Davut Eren öz12.07.2020

  Iphone xs max telefonum un ön camı kırıldı ve üst tarafındaki dokunmatik basmıyor diğer taraflarında sıkıntı yok cam değişimi ile dokunmatik kurtarilabilirmi yoksa dokunmatik değişimde gereklimi

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Davut bey,
   Dokunmatik de sorunlar yaşıyorsanız ön cam değişimi olmaz maalesef. Ekranınızın komple değişmesi gerekmektedir.
   iPhone Xs Max orijinal ekran değişimi 1499 TL'dir.

 • Sedat Ocak28.02.2020

  Merhaba iPhone XS Max ekranda siyah lekelenmeler var yere düşünce oldu bu problem ekran kırılmış olabilir mi ?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Sedat bey,
   Darbe sonu ekranınız içeriden kırılmış ve komple ekran değişimi gerekiyor.
   iPhone Xs Max orijinal ekran değişimi 1499 TL'dir. Servisimize geldiğiniz de ortalama 1 saat işlem süresi olur.

 • Can Sayar20.02.2020

  bir sorum olacak XS Max ekran patladı hiçbir şekilde görüntü yok tamir edilirmi?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Can bey,
   Tamiri mümkündür, cihazınızın ekranı değişmesi gerekiyor. iPhone Xs max ekran değişimi 1499 TL'dir. Servisimize geldiğiniz de ortalama 60 dakika işlem süresi olur.

 • Esma Düzen20.02.2020

  açılmayan telefonlarda tamir talebi oluştarabiliyormusunuz XS Max telefonum sert darbe gördü ön cam kırıldı görüntü alamıyorum değiştirsek düzelirmi?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Esma hanım,
   Muhtemelen cihazınızın ekranı içeriden kırılmış görüntü'nün gelmeme nedeni budur. Ekranınız komple (iç ekran ve ön cam) değişmesi gerekiyor. iPhone Xs max ekran değişimi 1499 TL'dir. Servisimize geldiğiniz de ortalama 1 saat işlem süresi olur.

 • Hakan Efe19.02.2020

  ben istanbull içinde değilim kırık olan ekranı gondersem nasıl gönderebilirim bilgi alabilirmiyim?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Hakan bey,
   Sürat kargo ile kurumsal anlaşmamız var tarafımıza ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. Kurumsal anlaşma kodumuz: 1038 6564 47 Bu kodu sürat kargo şubesine verdiğiniz de tüm bilgilerimiz çıkmaktadır.

 • Nisan Eker19.02.2020

  Merhaba ön cam hangi şartlarda yapıyorsunuz ?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Nisan hanım,
   Cihazınız da görüntü ve dokunmatik sorunsuz çalışıyor ise ekran değiştirmeye gerek yok ön cam değişimi yapılabiliyor. iPhone Xs Max orijinal ön cam değişimi 899 TL'dir. Servisimize erken saatler de gelmeniz durumunda aynı gün içinde teslim alabilirsiniz.

 • mert betik18.02.2020

  ön cam değişimi için daha uygun bir fiyat verebiliyormusunuz bilgi alablirimiyim iç camda sıkıntı yok onu belirteyim

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Mert bey,
   Ön cam değişimlerin de fiyat listesin de belirttiğimiz gibidir. Bu işlem de ekran kırılma riski var ve risk servisimize aittir.

 • mehmetcan özüberk11.02.2020

  telefonum birden elimden kaydı ve düştü telefonu şu an elime bile alamıyorum üzerine bant yapıştırdım ve o şekilde kullanıyorum dokunmatiğinde sıkıntı yok sadece alt tarafın ekranı basmıyo ön cam değişimi ile kurtarılırmı ve fiyat ne olur pazarlık varmı telefonum iphone xs max

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Mehmetcan bey,
   Görüntü ve dokunmatik tamamen sorunsuz çalışıyor ise ön cam değişimi olur. iPhone Xs max orijinal ön cam değişimi 899 TL'dir.
   Dokunmatik de sorun yaşıyorsanız ekranınızın komple değişmesi gerekir. iPhone Xs max orijinal ekran değişimi 1599 TL'dir.

 • Sezgin10.02.2020

  yurtdışından aldığım apple iphone xs max telefonun hem ön camı hemde arka camı kırıldı. böyle kullanabiliyorum ama haliyle çatlaklar rahatsız ediyor ve değişimleri gerekiyor. fiyat ve süre konusunda bilgi alabilirmiyim?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Sezgin bey,
   Ekranınız da renk kaybı, ölü piksel veya dokunmatik de bir aksama yok ise ekranınızı değiştirmeye gerek kalmadan ön cam değişimi yapılır. iPhone Xs max orijinal ön cam değişimi 899 TL, Arka cam değişimi 499 TL'dir. İki işlem birlikte 1299 TL'den yardımcı oluruz.

 • zafer silahsör17.10.2019

  iyi geceler. az önca iphone xs max telefonumu düşürdüm ve ön camını kırdım :( telefon benim elim kolum. geldiğimde hızlı onarım varsa yaptırabilirim. ne kadar sürede verebilirsiniz?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Zafer bey, Görüntü ve dokunmatik sorunsuz çalışıyor ise orijinal ön cam değişimi yapılır ve iPhone Xs Max orijinal ön cam değişimi 1099 TL'dir. Firmamıza gelmeden 2 saat önce bizi arayın aynı gün içerisin de teslim ederiz cihazınızı.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,36 saniyede yüklendi