iPhone XS Max Batarya Değişimi

949 TL2999 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone XS Max batarya değişimi fiyatı 180 gün yedek parça garantisiyle birlikte 949 TL'dir.  Bu servis hizmetini Apple markasında uzman teknik ekibimiz profesyonel teknik ekipmanlarımızla sağlar. Pil değişimi süresi ortalama olarak 60 dakikadır.

iPhone XS Max cihazınızda pil değişimi hizmeti sırasında veri kaybı olmaz. Cihazınız sıfırlanmaz. Değişim hizmeti sonunda pil sağlığınız ilk günkü performansına döner ve telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Servisimize gelmeniz durumunda bekleme süresinde telefonunuzu teslim alabilirsiniz.

Servisimize gelemeyen, mesafesi uzak olan müşterilerimiz için aynı gün İstanbul içi Express Kurye ve Ücretsiz Kargo hizmetlerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.