iPhone SE 3 (2022) Ön Cam Değişimi

649 TL2799 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone SE 3 (2022) ön cam değişimifiyatı 649 TLve 180 gün parça ve işçilik garantisiyle yapılır. İşlem ortalama 2 saatte yapılır. Kırık, çatlak ön cam değişim hizmetini uzman teknik ekibimiz profesyonel makinelerimizle sağlar. Ön cam onarımı sırasında cihazınıza sıfırlama yapılmaz, veri kaybı olmaz. Bu işlemde orijinal ekran ve dokunmatik değişmez.

iPhone SE 3 (2022) cihazınızın ekranında renklenme, morarma, lekelenme varsa, çizgiler oluşmuşsa ya da dokunmatik tam olarak sağlıklı çalışmıyorsa komple ekran değişimi gerekir.AÇIKLAMA

iPhone SE 3 (2022) Ön Cam Değişimi Fiyatı

iPhone SE 3 (2022) orijinal ön cam değişim fiyatı 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi dahil 649 TL'dir. Kırık ön cam onarımı servis hizmeti ortalama 90 dk. sürmektedir. Onarım sırasında aygıtınıza herhangi bir sıfırlama yapılmaz, veri kaybı olmaz.

Servisimize geldiğinizde bekleme süresi içinde ön cam onarımı sonrası aygıtınızı teslim alabilirsiniz. Orijinal ekranınıza ön cam onarımı yapıldığı için işlem sonrası orijinal ekranınızı kullanmaya devam edersiniz. Aygıtınızda birden fazla arıza varsa diğer arızalar için indirimli fiyatlar sağlıyoruz. Kırık, çatlak ön cam onarımı dışında iPhone SE 3 (2022) aygıtınızda farklı arızası varsa bize bildirebilir ve diğer arızalar için indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

​iPhone SE 3 (2022) Kırık Ön Cam Onarım İşlemi ve Süresi

Telefonunuza kırık ekranıyla daha fazla zarar vermeden kırık, çatlak olan iPhone SE 3 (2022) ön cam onarım işlemini yaptırarak sağlıklı kullanmaya devam edebilirsiniz. Apple marka tamiri ve onarımında uzman olan eğitimli teknisyenlerimiz ön cam onarımını hızlı, güvenli ve orijinal yedek parçalarla yaparak yenisiyle değişimini yaparlar. İstanbul'da bulunan servisimizi ziyaret etmeniz durumunda servis hizmetini bekleyerek cihazınızı teslim alabilirsiniz. iPhone SE 3 (2022) ön cam onarım süresi ortalama 2 saattir.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,31 saniyede yüklendi