iPhone SE 3 (2022) Batarya Değişimi

899 TL2499 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone SE 3 (2022) batarya değişimi fiyatı servis ve 180 gün yedek parça garantisi dahil 899 TL'dir. Pil değişimi hizmetini Apple markasında uzman teknisyenlerimiz profesyonel teknik ekipmanlarla sağlamaktadır. Profesyonel ellerde güvenle ve hızlı telefonunuzun pil değişimi sağlanır.

iPhone SE 3 (2022) pil değişimi servis süresi ortalama olarak 60 dakikdadır. Servisimize gelmeniz durumunda işlem sonrası bekleme süresinde telefonunuzu teslim alabilirsiniz. iPhone telefonunuzda Pil değişimi hizmeti sırasında herhangi bir bilgi ve veri kaybı yaşanmaz. Cihazınız sıfırlanmaz.

Değişim hizmeti sonunda pil sağlığınız ilk günkü performansına döner ve telefonunuzu kaldığınız yerden tam performansıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Servisimize uzak olan ya da gelemeyen müşterilerimiz için aynı gün İstanbul içi Express Kurye veya Ücretsiz Kargo hizmetlerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.