iPhone SE 2 (2020) ön cam değişimi fiyatı

649 TL2499 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone SE 2 (2020) ön cam değişimi fiyatı yedek parça ve işçilik garantisiyle birlikte 649 TL'dir. Orijinal ön cam onarım süresi ortalama 2 saattir. Çatlak, kırık ön cam değişimi servis hizmetini eğitimli teknik ekibimiz profesyonel cam onarım makineleriyle yapar. Bu işlem sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz veya cihazınıza sıfırlama yapılmaz.

iPhone SE 2 (2020) telefonunuzun ekranında mürekkebe benzer leke, kırık kaynaklı morarma, kararma varsa, boydan boya renkli çizgiler oluşmuşsa veya dokunmatik bazı bölümlerde sağlıklı çalışmıyor ya da hiç yanıt vermiyorsa ön cam değişimi olmaz. Böyle bir durumda telefonunuzda komple ekran değişimi gerekir.AÇIKLAMA

iPhone SE 2 (2020) ön cam değişimi fiyatı

iPhone SE 2 (2020) ön cam değişimi fiyatı 180 gün yedek parça garantisiyle beraber 649 TL'dir. Bu işlemin servis hizmeti yaklaşık olarak 90 dakika kadar sürmektedir. Telefonunuzu bekleme süresi içerisinde onarım işlemi sonrası teslim alabilirsiniz. Ön cam onarımı sonunda orijinal ekran değişmediği için iPhone SE 2’nizin orijinal ekranını kullanmaya devam edersiniz. Telefonunuzda veri kaybı olmaz ve sıfırlama yapılmaz.

Telefonunuzda ön cam değişimi dışında farklı birden fazla arıza varsa, diğer arızalar için indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. İndirimli servis fiyatlandırması için bizden bilgi ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone SE 2 (2020) ön cam kırıldı ne yapmalıyım?

iPhone SE 2 (2020) telefonunuz aldığı darbeler sonucu ekranın ön camında çatlaklar, kırıklar oluştuysa ve oluşan hasar sonrası kullanmaya sorunsuz olarak devam ediyorsanız orijinal ön cam değişimi yapabiliriz. Ön cam onarımı komple ekran değişiminden daha uygun fiyata gelir. Dolayısıyla komple ekran değişiminden çok daha avantajlıdır. Ön cam değişimi için cihazınızdaki ekranın orijinal olması gerekir. Orijinal olmayan ekrana ön cam değişimi yapılamaz.

iPhone SE 2 (2020) ön cam değişimi nasıl yapılır?

iPhone SE 2 (2020) telefonunuz öncelikle ön cam değişimi işlemine alınmadan detaylı olarak test edilir. Telefonunuzda herhangi bir farklı arıza teşhis edilmezse ön cam onarımı işlemine alınır. Onarım işlemleri sırasıyla;

  1. Ön cam değişimi öncesi aygıtınız detaylı teste tabi tutulur.
  2. Aygıtınız ön cam değişimi hizmeti sırasında oluşabilecek toz ve pisliklerden arındırılır. Temiz bir onarım ortamı oluşturulur.
  3. Ön cam onarımı profesyonel cam onarım makineleriyle titizlikle yapılır.
  4. Servis hizmeti sorunsuz olarak gerçekleştirildikten sonra, değişen ekran camınızın detaylı testleri yapılır.
  5. Aygıtınız son testlerden de başarılı olarak geçtikten sonra telefonunuz size teslim edilir.

180 günlük garanti süresi içerisinde ön camla ilgili oluşabilecek teknik sorunlarda kullanıcı hatası (kırık, çatlak, çizik, sıvı teması gibi) olmazsa ücretsiz teknik destek talep edebilirsiniz.

En Çok Sorulan Sorular

iPhone SE 2 (2020) ön cam değişimi süresi nedir?

iPhone SE 2 (2020) ön cam değişimi servis süresi ortalama 2 saattir.

iPhone SE 2 (2020) ön cam değişimi fiyatı nedir?

iPhone SE 2 (2020) orijinal ön cam değişimi güncel fiyatı 349 TL'dir.

Hizmetin garanti süresi nedir?

Kullanıcı hatası (kırık, çatlak, çizik, ezilme, darbe, sıvı teması gibi) hariç garanti süresi 180 gündür.

İşlem sırasında veri kaybı yaşar mıyım?

Ön cam onarımı sırasında cihazınıza sıfırlama yapılmaz, veri kaybı olmaz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.