iPhone SE 2 (2020) Ekran Değişimi

849 TL2499 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone SE 2 (2020) ekran değişimi fiyatı servisimizde 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi dahil 849 TL'dir. Ekran değişim işlemi ortalama 30 - 60 dakikada yapılmaktadır. Onarım sırasında iPhone'nunuzda herhangi bilgi ve veri kaybı olmaz.

iPhone SE 2 (2020) ekran değişim hizmetini Apple markasında uzman teknik ekibimiz, profesyonel ekipmanlarla sağlar. İşlem sırasında komple ekran değişir. iPhone SE 2 (2020) cihazınızda ekranınız içten kırıksa servisimize gelerek hızlı bir hizmet sonrası telefonunuzu teslim alabilirsiniz.

iPhone SE 2 (2020) için 2 tip ekran (A kalite ve orijinal) mevcuttur. Güncel ekran ücretleri ve servis için tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Ekran değişimi hizmeti öncesi cihazınızın True Tone ve Face ID özellikleri çalışıyorsa işlem sonunda sorunsuz olarak çalışmaya devam eder.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.