iPhone 6s Kasa Değişimi

799 TL2199 TL
( 4 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 6s kasa değişimi fiyatı 180 gün orijinal yedek parça garantisiyle beraber 799 TL'dir. Kasa değişimi servis hizmetini uzman teknik ekibimiz Apple markasıyla uyumlu kaliteli parça ve profesyonel teknik ekipmanlarla yaparlar. Böylece servis hizmeti sonunda sorunsuz olarak tüm özellikleriyle çalışan sıfır görünüme sahip bir iPhone 6s cihazınız olur.

Kasa değişimi hizmeti sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz ve telefonunuz sıfırlanmaz. Hizmet sonunda telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

iPhone 6s kasa değişim hizmeti süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama olarak 3 saattir. İstanbul İçi Express Kurye ile aynı gün, ücretsiz kargo ile gönderiminiz durumunda ortalama 3 iş gününde teslim edilir.AÇIKLAMA

iPhone 6s Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone 6s kasa değişimi fiyatı 180 gün orijinal yedek parça ve servis işçiliği garantisi dahil 799 TL'dir. Kasa değişimi sırasında telefonunuzda herhangi bir bilgi ve veri kaybı olmaz. Bu servis hizmeti Apple markasında uzman teknisyenlerimiz tarafından sağlanmaktadır.

iPhone 6s'inizi kasa değişimi sonrası sıfır gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Hizmet sonunda telefonunuzun çalışan fonksiyonları sorunsuz olarak çalışmaya devam eder.

 

iPhone 6s Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 6s kasa değişimi hizmeti Apple marka teknik servisi konusunda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından sağlanır. iPhone 6s kasa değişimi aşamasında orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmanlar kullanılır. Cihazınızın bütün testleri yapıldıktan sonra size sorunsuz olarak teslim edilir. iPhone 6s kasa değişimi ALPA Tamir Merkezi'ne gelen müşterimiz için ortalama 2 saatte yapılır. Servisimize gelemeyen müşterilerimiz için bu hizmetin süresi İstanbul içi Express Kurye ile gönderimi durumunda aynı gün, Ücretsiz Kargo ile gönderimi durumunda 3 iş günüdür.

 1. Hizmet sırasında veri kaybı yaşanmaz.
 2. Kasa değişim süresi ortalama 2 saat civarıdır.
 3. Kasa değişimi servis hizmeti garanti süresi 180 gündür.
 4. Telefon görüntüsü ilk günkü performansına ulaşır.
 5. Hizmet sonrası iPhone 6s'inizin tüm fonksiyonları sorunsuz çalışır olarak size teslim edilir.

 

iPhone 6s Kasa Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone 6s cihazınız yere düşerek darbe sonucu kasasında çatlama, yamulma veya kırılma oluşabilir. Kullanımdan dolayı zamanla iPhone 6s kasanızda tahrişler meydana gelir. Oluşan bu hasarlardan dolayı telefonunuzu eskisi gibi kullanamayabilir, çirkin görüntüsünden dolayı canınız sıkılabilir.

iPhone 6s kasa onarım hizmetini uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyatlara orijinal kasalarla sağlıyoruz. Kasa değişim işlemi servisimizde ortalama olarak 2 saat kadar sürmektedir. Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz.YORUMLAR (4)
 • CENGİZ3.06.2021

  Merhaba,hangi renkler mevcut ?

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba
   Cihazınız için 0212 537 87 77 numaralı sabit hattımızı arayabilir ya da 0532 787 25 72 numaralı Whatsapp Hattımızdan bizlere ulaşabilir, detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

 • Deniz Polarlı10.03.2020

  kasa değişimi sonrası herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım

  • ALPA Tamir Merkezi

   Selamlar,
   Kasa değişimi devamlı yaptığımız bir işlemdir herhangi bir sorun yaşamazsınız. Yapılan işlem 180 gün garantilidir.
   iPhone 6s kasa değişimi 249 TL'dir. Servisimize geldiğiniz de ortalama 2 saat işlem süresi olur.

 • Hasan24.02.2020

  Kolay gelsin. iphone 6s telefonumun kasasında çok fazla çizik ve ezikler var. Bu yüzden kasa değişimi yapılmasını istiyorum. Değişim süresi nedir acaba

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Hasan bey,
   Servisimize geldiğiniz zaman iPhone 6s orijinal kasa değişimi'nin ortalama 2 saat işlem süresi olur ve değişimi 249 TL'dir.

 • Nisanur sağlam12.02.2020

  iphone 6s kasamı değiştireceğim orjinalmi değiştiriyorsunuz değiştirirken telefonun kendisi zarar görüyormu

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Nisanur hanım,
   Değişim sırasında cihazınız hiç bir şekilde zarar görmez çalışan fonksiyonlar aynı şekilde çalışmaya devam eder. iPhone 6s orijinal kasa değişimi 249 TL'dir. Servisimize geldiğiniz de ortalama 2 saat işlem süresi olur.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.