iPhone 6s Açma Kapama Tuşu Değişimi fiyatı

iPhone 6s Açma Kapama Tuşu Değişimi

499 TL1499 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 6s açma kapama tuşu değişimi ve tamiri fiyatı servis hizmeti ve 180 gün orijinal yedek parça garantisiyle beraber 599 TL'dir. Açma kapama tuşu onarım süresi servisimizde ortalama olarak 3 saattir.

Servisimizde açma kapama tuşu tamiri hizmetini Apple markasında uzman teknisyenlerimiz orijinal yedek parça ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlar.

iPhone 6s açma kapama tuşunun çalışmama, arızalanma, bozulma sebepleri; telefonun yere düşmesi, tuş tarafından darbe alması veya sıvı teması olmasıdır. Bu gibi sorunlarda açma kapama tuşu bozulabilir ve çalışmamasına neden olabilir. Açma kapama tuşunun arızalanmasıyla cihazı açıp kapatamama, telefon açıkken ekranı kilitleyememe veya cihazı kapatamama gibi sorunlar ortaya çıkar. Bu tuşun tamiri ve değişimiyle sorunlardan kurtulmanız mümkündür.

Açma kapama tuşu tamiri servis hizmeti sonunda telefonunuzda bilgi ve veri kaybı yaşanmaz. Çünkü telefonunuzu sıfırlamayız. Onarım sonunda cihazınızı kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

Hızlı kaliteli onarım hizmeti için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.