iPhone 6 Şebeke Tamiri

999 TL2499 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 6 şebeke tamiri fiyatı 180 gün orijinal yedek parça ve servis işçiliği garantisiyle birlikte 999 TL’dir. Şebeke onarım süresi ortalama olarak 3 iş günüdür. Bu servis hizmetini Apple markasında uzman teknisyenlerimiz tarafından ileri teknoloji ekipmanlarıyla yapılır. Tamir başarı yüzdesi çok yüksektir.

iPhone 6’ya sim kart taktıktan sonra “Servis Yok” ya da “Aranıyor” hatası alıyorsanız şebekeyle alakalı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Telefonunuz güncelse, ayarlarında sorun yoksa ve bu hatalar devam ediyorsa, arıza anakart ile alakalı olabilir ve profesyonel tamir gerektirir.

Şebeke arızası genel olarak cihazın sert darbeler alması nedeniyle BaseBand güç entegresinin çatlayıp bozulmasıyla oluşur. Sorunu test etmek için telefonunuzda *#06# tuşlayın. Tuşlamadan sonrası imei numarası görünmüyorsa arıza kesin olarak BaseBand ile alakalı ve anakart tamiri gerekir.

Uygun fiyatlı, hızlı, profesyonel ve garantili tamir hizmeti için tarafımıza iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.