iPhone 6 kasa değişimi fiyatı 199 TL

iPhone 6 kasa değişimi fiyatı

199 TL499 TL
( 1 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 6 kasa değişimi fiyatı 180 gün yedek parça ve işçilik garantisiyle beraber 199 TL'dir. iPhone 6 telefonunuz düşerek darbe alması sonucu kasasında çizilme, yamulma, çatlama veya kırılma oluşabilir. Kullanımdan dolayı zamanla kasada tahrişler meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan dolayı telefonunuzu eskisi gibi kullanamayabilir, çirkin görüntüsünden dolayı canınız sıkılabilir.

iPhone 6 kasa değişim hizmetini uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyata sağlıyoruz. Kasa değişim işlemi ortalama 1/2 saat kadar sürmektedir. Bu hizmet için için servisimize gelebilir veya kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz. Böylece değişen telefon kasanızı ilk günkü görüntüsüne kavuşturuyoruz. Kasa değişimi sonrası iPhone 6'nızda herhangi bir veri kaybı olmaz.



AÇIKLAMA

iPhone 6 Kasa Değişimi

iPhone 6 kasa değişim hizmeti servisimizde ortalama 1/2 saatte yapılır. Bu hizmet 180 gün yedek parça ve işçilik garantilidir. Kasa değişimi sonrası iPhone 6'nız ilk günkü görüntüsüne kavuşur. Kasası yenilenen cihazınızın bu hizmet sonunda herhangi bir veri kaybı olmaz. Böylece herhangi bir sıfırlama veya yeniden kurulum yapmanıza gerek kalmaz.

 

iPhone 6 Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

Apple iPhone telefonlarını aluminyum alaşım olarak kasalarını üretmiştir. Yapısı itibariyle bu kasalar aldığı fiziksel darbelere göre çizilmesi, yamulması, çatlaması mümkündür. Böyle bir fiziksel sorunla karşılaştığınızda kasanın değişimi münkündür. Peki iPhone 6 kasa değişimi nasıl yapılır?

 1. İşleme alınmadan telefonunuzun bütün fonksiyonları test edilir. Herhangi bir arızası veya sorunu yoksa telefonunuz kasa değişimi işlemine alınır.
 2. Bu işlemde kullanın kasa orijinal aluminyum alaşımlı kasadır.
 3. Kasa değişimi sırasında veri kaybı olmaz, telefonunuz sıfırlanmaz.
 4. İşlem uzman teknik ekibimiz ve orjinal teknik ekipman ve vidalama sistemiyle yapılır.
 5. Hizmet sonrası çalışan bütün fonksiyonlarınız sorunsuz olarak çalışmaya devam eder.
 6. iPhone 6 kasa değişim hizmeti 180 gün garantilidir.

 

Telefonunuzda kasa değişimi harici farklı arıza veya sorunlarınız varsa bunları teknik ekibimizle paylaşabilirsiniz. Birden fazla işlem yapılan cihazlar için servisimizde toplam ücrette indirim yapılmaktadır.



YORUMLAR (1)
 • Ceren12.02.2020

  iPhone 6 telefonumun gövdesinde, yani arka tarafında fazla büyük olmasada bi kaç eziklik var. Kılıf kullanmayı sevmediğim için beni rahatsız ediyor, değişim süresi nedir acaba tabi fiyatıda öğrenebilirsem iyi olur

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Ceren hanım,
   Cihazınız da kasa değişimi işlemi uygulanır ve arka kısmı tamamen yenilenmiş olur. iPhone 6 kasa değişimi 199 TL'dir. Servisimize geldiğiniz ortalama 2 saat işlem süresi olur.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kargo için Sürat Kargo anlaşma kodumuz: 1288 2846 19

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.