iPhone 6 Plus Şarj Entegresi Değişimi ve Tamiri Fiyatı

iPhone 6 Plus Şarj Entegresi Değişimi

899 TL1799 TL
( 1 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 6 Plus şarj entegresi değişimi fiyatı orijinal parçayla beraber 899 TL’dir. Bu işlem profesyonel teknik servis hizmeti gerektirir. Dolayısıyla onarımı Apple markası anakart tamirinde uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Şarj entegresi tamiri 180 gün işçilik garantisi altındadır. Hizmet esnasında cihazınızda bilgi ve veri kaybı olmaz.

iPhone 6 Plus şarj entegresinin bozulduğunu telefonu kullanmadığınızda şarjı kendi kendine tükeniyorsa, şarj bittiğinde dolmuyorsa ya da çok uzun süre sonra şarj dolmaya başlıyorsa, şarj çok hızlı tükeniyorsa anlayabilirsiniz. Şarj entegresi arızası uzman ve profesyonel tamir gerekir.

Yukarıda belirtilen sorunlardan birini yaşıyorsanız telefonunuzun şarj entegresi muhtemelen bozuldu ve tamiri gerekli.

Şarj entegrenizin bozulmasının en büyük nedenleri; kalitesiz şarj aletleri, powerbank ya da kalitesiz araç şarj aletleriyle telefonu şarj etmektir.

Uygun fiyatlı, garantili, profesyonel ve hızlı şarj entegresi tamiri için bize ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (1)
  • Ugur sert29.06.2019

    Kolay gelsin iPhone 6 plus telefonum ekran değişecek şarj entegre soketi de arızalı ikisinin değişimine ne kadar fiyat istersiniz

    • ALPA Tamir Merkezi

      Merhaba Uğur bey, Bir den fazla işlem yapıldığın da indirimli fiyattan yardımcı oluyoruz. Detaylı bilgi için aramanızı rica ederiz. (0532 787 2572 - 0212 537 8 777)

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.