iPhone 6 Plus Kasa Değişimi

849 TL2299 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 6 Plus kasa değişimi fiyatı işçilik ve 180 gün parça garantisiyle beraber 849 TL'dir. Hizmet süresi ortalama 3 saattir. Kasa onarımı hizmetini uzman teknisyenlerimiz Applemarkasıyla uyumlu kaliteli ve orijinal yedek parçalarla ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlamaktadır. Böylece işlem sonunda tüm özellikleriyle sorunsuz çalışan sıfır gibi bir iPhone 6 Plus cihazınız olur. Yamulma, bükülme, kırılma gibi hasarlar sonrası cihazınızın kasa değişimi yapılması gerekir.

Kasa değişimi hizmeti sırasında cihazınızda herhangi bir bilgi ve veri kaybı yaşanmaz. Çünkü telefonunuz sıfırlanmaz. İşlem sonunda telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone 6 Plus kasa değişimi hizmet süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama 3 saattir. Kurye ile gönderimlerde aynı gün, kargoyla gönderimlerde geri dönüş süresi ortalama 3 iş günüdür.AÇIKLAMA

iPhone 6 Plus Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone 6 Plus kasa değişimi fiyatı 180 gün orijinal yedek parça ve servis işçiliği garantisi dahil 849 TL'dir. Kasa değişimi sırasında telefonunuzda herhangi bir bilgi ve veri kaybı olmaz. Bu servis hizmeti Apple markasında uzman teknisyenlerimiz tarafından sağlanmaktadır. İşlem sonrası çalışan fonksiyonlarınız çalışmaya devam eder. iPhone 6 Plus'ınızı kasa değişimi sonrası sıfır gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

iPhone 6 Plus Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 6 Plus kasa değişimi hizmeti Apple marka teknik servisi konusunda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından sağlanır. iPhone 6 Plus kasa onarımı aşamasında orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmanlar kullanılır. Cihazınızın bütün testleri yapıldıktan sonra size sorunsuz olarak teslim edilir. iPhone 6 Plus kasa değişimi ALPA Tamir Merkezi'ne gelen müşterimiz için ortalama 2 saatte yapılır. Servisimize gelemeyen müşterilerimiz için bu hizmetin süresi İstanbul içi Express Kurye ile gönderimi durumunda aynı gün, Ücretsiz Kargo ile gönderimi durumunda 3 iş günüdür.

  1. Hizmet sırasında veri kaybı yaşanmaz.
  2. Kasa değişim süresi ortalama 2 saat civarıdır.
  3. Kasa değişimi servis hizmeti garanti süresi 180 gündür.
  4. Telefon görüntüsü ilk günkü performansına ulaşır.
  5. Hizmet sonrası iPhone 6 Plus'ınızın tüm fonksiyonları sorunsuz çalışır olarak size teslim edilir.

 

iPhone 6 Plus Kasa Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone 6 Plus cihazınız yere düşerek darbe sonucu kasasında çatlama, yamulma veya kırılma oluşabilir. Kullanımdan dolayı zamanla iPhone 6 Plus kasanızda tahrişler meydana gelir. Oluşan bu hasarlardan dolayı telefonunuzu eskisi gibi kullanamayabilir, çirkin görüntüsünden dolayı canınız sıkılabilir.

iPhone 6 Plus kasa onarım hizmetini uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyatlara orijinal kasalarla sağlıyoruz. Kasa değişim işlemi servisimizde ortalama olarak 2 saat kadar sürmektedir. Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz.

 

​iPhone 6 Plus Kasa Değişimi Nedir?

Kasa değişimi hizmetinde arka kapak (arka cam) ve yan metal bölümleriyle beraber tek parça olarak komple değişir. Değişen kasa orijinaldir ve iPhone 6 Plus model telefonuyla tam uyumludur.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.