iPhone 5 Ses Tuşu Değişimi Değişimi ve Tamiri

iPhone 5 Ses Tuşu Değişimi

449 TL1499 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 5 ses tuşu değişimi ve tamiri fiyatı 180 gün işçili ve orijinal yedek parça garantisiyle beraber 449 TL'dir. Ses tuşu değişim hizmetinin süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama olarak 3 saattir.

Servisimizde ses tuşu tamiri hizmetini Apple markasında uzman teknik ekibimiz orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmanlarla sağlar.

Ses tuşunun bozulma sebepleri; telefonun düşmesi, tuş tarafından darbe alması ya da sıvı temas olmasıdır. Bu gibi durumlarda ses tuşunuz bozulabilir ve çalışmamasına neden olur. Ses tuşunun arızalanmasıyla cihazı açıp kapatamama, telefon açıkken ekranı kilitleyememe ya da cihazı kapatamama gibi sorunlar ortaya çıkar. Tuşun onarımıyla bu sorunlardan kurtulmanız mümkündür.

iPhone 5 ses tuşu tamiri servis hizmeti sonrası telefonunuzda bilgi ve veri kaybı olmaz. Çünkü cihazınız sıfırlanmaz. Onarım sonunda cihazınızı kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,06 saniyede yüklendi