iPhone 5 Batarya Değişimi

499 TL1199 TL
( 1 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 5 batarya değişimi fiyatı 180 gün garanti parça garantisi ve 30 dk. onarım süresiyle beraber 499 TL'dir. Batarya değişim hizmetini profesyonel teknik ekipman ve uzman teknisyenlerimizle sağlarız. Onarım sonrası iPhone 5'inizde herhangi bir veri kaybı olmaz. Böylece telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

Batarya değişimi sonrası Pil Sağlığı ilk günkü kapasitesi olan %100değerine geri döner. Şarj süresi de aynı şekilde ilk performansına ulaşır. Böylece iPhone 5'inizin pilini maksimum kapasitede kullanabilirsiniz. iPhone 5 batarya değişimi için servisimize gelerek hızlı bir onarım işlemi sonrası cihazınızı teslim alabilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone 5 Batarya Değişimi Fiyatı

iPhone 5 batarya değişimi fiyatı 180 gün parça garantisiyle beraber 499 TL'dir. Değişim hizmeti servisimizde 30 dakikada yapılmaktadır. Takılan batarya orijinal kapasiteye sahiptir. Bu servis hizmeti sonrası iPhone 5'inizde herhangi bir veri kaybı yaşanmaz ve cihazınız ilk günkü şarj süresine kavuşur. Böylece bataryanızı yeniden maksimum kapasitede kullanmaya başlarsınız.

 

iPhone 5 Batarya Sorunları Nelerdir ve Nasıl Anlaşılır?

iPhone 5 bataryası kullanıma bağlı olarak belli bir zaman sonunda eski performansından uzaklaşır. Sonrasında da kullanılamayacak duruma gelebilir. Peki bataryayla alakalı sorunlar nedir ve nasıl anlaşılır?

 1.  Pil Sağlığı seviyesinin düşmesi ve Servis uyarısı çıkması,
 2.  Bataryanızın şarjı eskisinden daha kısa sürede bitmesi,
 3.  Pil yüzdesi %0'a gelmeden %20, %40'lar gibi değerlerde telefonun bir anda kapanması,
 4.  Bataryanın şişmesi,
 5. Şarj sırasında pil yüzdesi yükselmemesi ve pilin dolmaması,

gibi nedenler bataryanın sorunlu olduğunu gösterir. Bu ve benzeri sebepler ile karşılaştıysanız bataryanızın değişmesini tavsiye ederiz.YORUMLAR (1)
 • Canan Ekmekçi19.09.2019

  İphone 5 im var hiç açamıyorum şarja takıyorum şarjda etmiyor. Bu kadar bilgi ile yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkürler

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Canan hanım.
   iPhone 5'iniz şarj olmuyorsa bir kaç sebepten dolayı olabilir. Şarj soketi, şarj entegresi veya batarya sorunu gibi bir kaç nedeni mevcut. Bu arızanın onarımı ve kesin bilgi için telefonunuzu servisimize getirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.