iPhone 15 Ön Cam Değişimi

3999 TL13999 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 15 ön cam değişimi fiyatı 180 gün yedek parça ve servis garantisiyle beraber 3.999 TL'dir. Ön cam değişim hizmeti Apple markasında uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonel ön cam değişim makineleriyle yapılmaktadır. Bu işlem sırasında cihazınız sıfırlanmaz, bilgi ve veri kaybı yaşanmaz. Ön cam değişimi servisimizde yaklaşık olarak 3 - 4 saat sürmektedir.

iPhone 15 telefonunuzda ön cam onarımı yapılabilmesi için görüntüyü veren iç ekranda mürekkep gibi lekeler, morarma, kararma veya boydan renkli çizgiler olmamalıdır. Dokunmatik sorunsuz olarak çalışmalıdır.

Servis hizmetinin sonunda orijinal ekranınız değişmediği için orijinal olarak kullanmaya devam edersiniz. Face ID ve True Tone varsa bu özellikleri de sorunsuz olarak kullanmaya devam edersiniz.AÇIKLAMA

iPhone 15 Ön Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 15 ön cam değişimi fiyatı 180 gün işçilik ve orijinal yedek parça garantisi dahil 3.999 TL'dir. Ön cam değişimi servis hizmeti yaklaşık olarak 4 saat sürmektedir. Cihazınızı bekleme süresi içerisinde onarım sonrası teslim alabilirsiniz. Ön cam onarımı sonunda iPhone 15’izin orijinal ekranını kullanmaya devam edersiniz.

Cihazınızda ön cam onarımı hariç farklı olarak birden fazla arıza varsa diğer arızalar için indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. İndirimli servis fiyatlandırması için bizden bilgi alabilirsiniz.

 

iPhone 15 Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 15 cihazınız ön cam değişimi işlemine alınmadan önce detaylı olarak test edilir. Cihazınızda herhangi bir farklı bir arıza yoksa ön cam onarımı işlemine alınır. Onarım işlemleri;

  1. Ön cam onarımı ve değişimi öncesi cihazınız detaylı olarak test edilir.
  2. iPhone 15 cihazınız ön cam değişimi hizmeti sırasında içinde oluşabilecek toz ve pisliklerden arındırılır.
  3. Ön cam değişimi profesyonel makinelerle titizlikle yapılır.
  4. Servis işlemi sorunsuz olarak gerçekleştirildikten sonra değişen yeni camınız detaylı testleri yapılır.
  5. Ön cam son testlerden de başarılı olarak geçtikten sonra telefonunuz size teslim edilir.

180 gün garanti süresi içinde ön camla ilgili oluşabilecek teknik sorunlarda kullanıcı hatası (kırık, çizik, sıvı teması gibi) hariç ücretsiz teknik destek talep edebilirsiniz.

 

iPhone 15 Ön Cam Değişimi Sonrası

  1. Servis hizmetinin sonunda cihazınızda veri kaybı olmaz. Servisimiz tarafından sıfırlama yapılmaz.

  2. Ekranın görüntü kalitesi ve dokunmatiği ilk günkü gibi sorunsuz olur.

  3. Cam değişimi öncesi cihazınızın Face ID ve True Tone özellikleri çalışıyorsa, değişim sonrası sorunsuz olarak çalışmaya devam eder.

  4. Ön cam değişimini APPLE markası konusunda uzmanlaşmış teknisyen ekip arkadaşlarımız orijinal parça ve profesyonel ekipmanlarla sağlar.

  5. Servis hizmeti sonunda cihazınız "Servis Formu" ile size teslim edilir. Bu form garanti durumlarında gerekli olan evraktır ve kaybedilmemelidir.

 

iPhone 15 Ön Cam Kırıldı Ne Yapmalıyım?

iPhone 15 cihazınız aldığı darbe sonrası ekranın ön kısmında çatlak, kırık oluştuysa ve hasar sonrası kullanmaya sorunsuz olarak devam ediyorsanız sadece ön cam değişimini yapabiliriz. Ön cam değişimi komple ekran değişiminden daha uygun fiyata gelir. Dolayısıyla komple ekran değişiminden daha avantajlıdır. Onarım sonunda da orijinal ekranınızı kullanmaya devam edersiniz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.