iPhone 15 Kasa Değişimi

FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZE ULAŞIN
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 15 kasa değişimi fiyatı 180 gün orijinal yedek parça ve işçilik garantisiyle beraber 7.999 TL'dir. Kasa değişimi servis hizmetini uzmanteknisyenlerimiz Apple markasıyla uyumlu kaliteli parça ve profesyonel teknik ekipmanlarla yaparlar. Böylece servis hizmeti sonunda sorunsuz olarak tüm özellikleriyle çalışan sıfır görünüme sahip bir iPhone 15 cihazınız olur.

Kasa değişimi hizmeti sırasında cihazınızda herhangi bir veri ve bilgi kaybı olmaz ve telefonunuz sıfırlanmaz. Hizmet sonunda telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz. iPhone 15 kasa değişim hizmeti süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama olarak 4 saattir.

İstanbul İçi Express Kurye ile aynı gün, ücretsiz kargo ile gönderiminiz durumunda ortalama 3 iş gününde teslim edilir.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.