iPhone 12 Pro Ön Cam Değişimi

1999 TL4999 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 12 Pro ön cam değişimi fiyatı 180 gün servis ve orjinal parça garantisi dahil 1.999 TL’dir. Bu işlem orijinal yedek parçalarla yapılmaktadır. Kırık, çatlak ön cam değişimi hizmetini eğitimli teknik ekibimiz ve profesyonel makinelerimizle sağlarız. Onarım işlemi sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz. Dolayısıyla hizmet sonunda cihazınızı kullanmaya kaldığınız yerden devam edersiniz. iPhone 12 Pro ön cam değişimi için 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi veriyoruz.

iPhone 12 Pro cihazınızda görüntünün verilmesini sağlayan iç ekranında mürekkep lekeleri, morarmalar, boydan renkli çizgiler oluşmuşsa ya da dokunmatiği sağlıklı çalışmıyorsa ön cam değişimi olmaz. Bu durumda komple ekran değişimi gerekir.AÇIKLAMA

iPhone 12 Pro ön cam değişimi fiyatı

iPhone 12 pro ön cam değişimi fiyatı orjinal yedek parça garantisiyle beraber 1.999 TL'dir. Çatlak, kırık ön cam değişim hizmetini profesyonel Apple ön cam onarım makineleriyle uzman teknik ekibimiz sağlamaktadır.

iPhone 12 Pro orijinal ön cam değişimi işlemi 180 gün garantili ve hizmet ortalama 2 - 3 saat sürmektedir. Telefonunuzu bekleme süresinde cam onarımı sonrası teslim alabilirsiniz. Bu işlem sonunda iPhone 12 Pro’nuzu orijinal ekranıyla kullanmaya devam edersiniz. Telefonunuzda ön cam değişimi dışında farklı birden fazla arıza bulunuyorsa diğer arızalar için indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz. İndirimli servis fiyatları için bizden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Ön Camı Kırıldı Ne Yapmalıyım?

iPhone 12 Pro telefonunuz aldığı darbeler sonrası ekranın ön camında çatlaklar ve kırıklar oluştuysa ve hasar sonrası kullanmaya sorunsuz olarak devam ediyorsanız sadece ön cam değişimi yeterli olur. Böylece iPhone 12 Pro telefonunuza komple ekran değişimi yaptırmanıza gerek kalmadan daha uygun fiyata cam onarımıyla ekranınızı kurtarırız. Dolayısıyla komple ekran değişiminden daha uygun fiyata servis hizmeti alırsınız. Onarım sonrası orjinal ekranınızı kullanmaya devam edersiniz.

iPhone 12 Pro Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Camı kırık olan iPhone 12 Pro’nuzu ön cam değişimi işlemine almadan önce detaylı test ederiz. Telefonunuzda farklı herhangi bir arıza yoksa ön cam onarımı işlemine alırız. Cam onarım işlemleri sırasıyla;

  1. Onarım öncesi cihazınız detaylı olarak test edilir.
  2. iPhone 12 Pro telefonunuz ön cam değişimi hizmeti sırasında içinde oluşabilecek tozlardan arındırılır.
  3. Ön cam değişimi profesyonel makinelerle dikkatlice yapılır.
  4. Servis hizmeti sorunsuz olarak gerçekleştirildikten sonra değişen kırık camınız detaylı testleri yapılır.
  5. Ön cam son testlerden de başarılı olarak geçtikten sonra, cihazınız size teslim edilir.

Garanti süresi içinde değişen ön cam ile ilgili oluşabilecek teknik sorunlarda kullanıcı hatası (kırık, çizik, darbe, sıvı teması gibi) hariç ücretsiz olarak teknik destek talep edebilirsiniz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.