iPhone 12 Pro Kasa Değişimi

2999 TL4499 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 12 Pro kasa değişimi fiyatı 180 gün yedek parça garantisiyle beraber 2.999 TL'dir. Kasa değişimi hizmetini uzman teknik ekibimiz Apple markasına uyumlu kaliteli parça ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlar. Böylece hizmet sonrası sorunsuz olarak tüm özellikleriyle çalışan sıfır görünüme sahip bir iPhone 12 Pro'nuz olur.

iPhone 12 Pro kasa değişimi hizmeti süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama 2 saattir. Kargo ile göndermeniz durumunda ortalama 3 iş günüdür.

Hizmet sırasında cihazınızda veri kaybı olmaz ve telefonunuz sıfırlanmaz. İşlem sonunda telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone 12 Pro Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone 12 Pro kasa değişimi fiyatı servisimizin verdiği 180 gün orjinal yedek parça ve işçilik garantisi dahil 2.999 TL'dir. Kasa onarım hizmetini profesyonel teknisyenlerimiz Apple uyumlu parçalarla sağlamaktadır. Verdiğimiz fiyata kullanılan parça ve onarım sırasındaki işçilik dahildir. Hızlı ve kaliteli onarım sonrası cihazınızı yeni gibi teslim alabilirsiniz.

 

iPhone 12 Pro Kasa Onarımı Nasıl Yapılır?

iPhone 12 Pro kasa değişimi hizmeti Apple markası teknik servisi konusunda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından sağlanır. Kasa değişimi aşamasında orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmanlar kullanılır. Telefonunuzun bütün testleri yapıldıktan sonra size sorunsuz olarak teslim edilir. iPhone 12 Pro kasa onarımı ALPA Tamir Merkezi'ne gelen müşterimiz için ortalama 2 saat içinde yapılır. Servisimize gelemeyen müşterilerimiz için bu hizmetin süresi İstanbul içi Express Kurye ile gönderimi durumunda aynı gün, Ücretsiz Kargo ile gönderimi durumunda 3 iş günüdür.

 

  1. Kasa değişim süresi ortalama 2 saat civarıdır.
  2. Hizmet sırasında veri kaybı yaşanmaz.
  3. Telefon görüntüsü ilk günkü performansına ulaşır.
  4. Kasa değişimi servis hizmeti garanti süresi 180 gündür.
  5. Değişim sonrası teknik ekibimiz tüm kontrolleri yaparak cihazınızı size teslim eder.

 

iPhone 12 Pro Kasa Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone 12 Pro telefonunuz yere düşerek darbe alması sonucu kasasında yamulma, çatlama veya kırılma oluşabilir. Kullanımdan dolayı zamanla iPhone 12 Pro kasanızda tahrişler meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan dolayı telefonunuzu eskisi gibi kullanamayabilirsiniz. Çirkin görüntüsünden dolayı canınız sıkılabilir.

iPhone 12 Pro kasa değişimi hizmetini uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyata orijinal kasalar ile sağlıyoruz. Kasa değişim işlemi ortalama 2 saat kadar sürmektedir. Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz.

 

Nasıl Ücretsiz Kargo Gönderebilirim?

Servisimize gelemeyen müşterilerimiz için Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo hizmetimiz vardır. Anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo ile tarafımıza cihazlarınızı ücretsiz gönderebilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanmak için en yakın Sürat Kargo şubesine gidebilir ya da kargoya gitmek için zamanınız yoksa müşteri hizmetlerini arayarak adresten alım talebinde bulunabilirsiniz.

Sürat Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 202 0 202​

  • Kargo paketinin Gönderici kısmına kendi bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
  • Alıcı kısmına 1288 2846 19 nolu anlaşma kodumuzu ve "Alıcı Ödemeli" yazmanız yeterli olur.
  • Detaylı bilgi için Ücretsiz Kargo sayfamızdan yardım alabilirsiniz.

 

Nasıl Express Kurye Hizmeti Alabilirim?

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Express Kurye hizmetimizle arızalı cihazlarınız aynı gün kapınızdan alınır, onarılır ve aynı gün kapınıza teslim edilir.

Bu hizmetten faydalanmak için Express Kurye Formu'nu doldurarak göndermeniz gerekir.

 YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,31 saniyede yüklendi