Samsung Galaxy S7 Sıvı Teması Tamiri

Samsung Galaxy S7 Sıvı Teması Tamiri

FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZE ULAŞIN
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

Samsung Galaxy S7 model telefonunuz sıvı temas aldığında telefonunuzu kapatıp açmamanız ve şarj ile ilişiği olmamalıdır. Sorununuzun giderilmesi için en yakın zamanda teknik servise götürmeniz gerekir. Servisimizde detaylı olarak arıza tespiti yapılır. Sıvı temas alan cihazın onarımını alanında uzman olan teknik ekibimizle ve sahip olduğumuz profesyonel ekipmanlarımız ile sağlarız. Onarım sırasında telefonunuzda bulunan veriler silinmez. Sıvı temas onarım hizmeti için telefonunuzla servisimize gelebilir ya da telefonunuzu bize anlaşmalı olduğumuz kargoyla gönderebilirsiniz. Ücretsiz arıza tespiti sonrası telefonunuzu eski haline getiriyoruz.AÇIKLAMA

Samsung Galaxy S7 Sıvı Teması Tamiri ve Onarımı

Samsung Galaxy S7 model cihazınızın üzerine çay, kahve, su gibi sıvı döküldüğünde veya farkında olmadan yaptığınız bir eylem sonrası sıvı ile temas oluştuğu taktirde kesinlikle telefonunuzu kapatınız, şarja takmayınız. Aksi taktirde telefonunuz komple bozularak kullanılamaz hale gelir ve telefonunuz tamir edilme ihtimali zorlaşır. Sıvı temas alan telefonunuzu servisimize getirerek ücretsiz olarak arıza tespiti yapılır. Eğer cihaz tamir edilebilecek durumdaysa teknik ekibimiz tarafından cihaz sahibiyle iletişime geçilerek bilgilendirme sağlanır. Cihazınızın işleme alınması için telefon sahibi tarafından onay çıkması halinde işleme başlanır. Daha sonra detaylı biçimde tamiri yapılarak teslim edilir. Telefon içerisindeki önemli bilgileriniz silinmemektedir. 

Sıvı temas tamiri hizmetini uzman teknik ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarla hızlı ve uygun fiyatlarla yapıyoruz. Ayrıca Galaxy S7 cihazınızda uygulanan değişen parçalar için 180 gün yedek parça garantisi verilmektedir. Yedek parçalarımız orijinaldir. Bu hizmet için telefonunuzu servisimize getirebilir ya da bize kargoyla gönderebilirsiniz.

 

Nasıl Ücretsiz Kargo Gönderebilirim?

Servisimize gelemeyen müşterilerimiz için Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo hizmetimiz vardır. Anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo ile tarafımıza cihazlarınızı ücretsiz gönderebilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanmak için en yakın Sürat Kargo şubesine gidebilir ya da kargoya gitmek için zamanınız yoksa müşteri hizmetlerini arayarak adresten alım talebinde bulunabilirsiniz.

Sürat Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 202 0 202​

 

Nasıl Express Kurye Hizmeti Alabilirim?

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Express Kurye hizmetimizle arızalı cihazlarınız aynı gün kapınızdan alınır, onarılır ve aynı gün kapınıza teslim edilir.

  • Bu hizmetten faydalanmak için buradan: Express Kurye Formu'nu doldurarak göndermeniz gerekir.


YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kargo için Sürat Kargo anlaşma kodumuz: 1288 2846 19

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.