iPhone XS Arka Cam Değişimi

999 TL2499 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone XS arka cam değişimi fiyatı 180 gün işçilik ve orijinal yedek parça garantisiyle beraber 999 TL'dir. iPhone XS arka cam (kapak) değişimi profesyonel arka cam onarım makineleri kullanılarak yapılmaktadır. İşlem süresi yaklaşık olarak 2/4 sattir.

Arka cam değişimi sonrası iPhone XS'inizi veri ve bilgi kaybı olmadan kullanmaya kaldığınız yeden devam edebilirsiniz. 

iPhone XS arka cam (kapak) kırıldıysa bu sorunun çözümü yenisiyle değişimdir. Arka cam değiştirilerek ilk günkü görüntüsüne kavuşturmak mümkündür. Bu işlem için profesyonel makineler gerekmektedir. iPhone XS arka cam onarımında kullanılan parçaların orijinal renkleri mevcuttur. Ve kırılan cama uygun renk ile değişimi yapılır. Arka cam onarımı sonrası telefonunuz ilk günkü görüntüsüne kavuşur.AÇIKLAMA

iPhone XS Arka Cam (Kapak) Değişimi Fiyatı

iPhone XS arka cam (kapak) değişimi fiyatı orijinal parça ve işçilik garantisiyle beraber999 TL'dir. Arka cam değişimi işleminiApplemarkasındauzman teknisyenlerimiz profesyonel arka cam onarım makineleriyle yapmaktadır. Bu servis işleminin süresi ortalama 2 - 4 saattir.

Arka cam (kapak) değişimi sırasında veya sonrasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz. Cihazınızı teslim aldığınızda ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Cihazınızın onarımı sonrası telefonunuz "Servis Formu" ile teslim edilir. Bu form yapılan işlemin garantisi için verilen evraktır. Kullanıcı hatası (kırılma, çatlama, sıvı temas vs.) hariç durumlarda bu evrakla gelerek garanti süresi dahilinde yapılan işlemle alakalı oluşan sorunlarda ücretsiz yardım alabilirsiniz.

 

iPhone XS Arkası Cam mı Metal mi?

Apple iPhone cihazlarına kablosuz şarj özelliği geldikten sonraki ürünü olan iPhone XS modelininde arka kısmı camdır. Alabileceği darbelerin şiddetine göre kırılabilir.

 

iPhone XS Arka Cam (Kapak) Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone arka cam (kapak) değişimi işlemi orijinal arka cam onarımı için tasarlanmış lazer makinesi ile yapılmaktadır. Lazer ile sökme sayesinde arka camınız temiz ve sorunsuz bir şekilde sökülür ve yenisiyle değiştirilir. Böylece işlem sonrası arka camınız hiç değişmemiş gibi temiz bir işçilikten geçer.

Peki iPhone XS cihazı arka cam onarımı sırasında hangi işlemlerden geçer?

  1. Arka cam değişimi öncesi cihazınız detaylı test edilir.
  2. Test sonrası cihazınızda herhangi bir sorun yoksa arka cam onarımı işlemine alınır.
  3. Profesyonel lazer arka cam onarımı makinesiyle arka cam temiz olarak sökülür.
  4. Temizlik sonrası iPhone XS'inize yeni arka cam montajı yapılır.
  5. Montaj sonrasında cihazınız test edilir ve size sorunsuz olarak teslim edilir.

 

iPhone XS Arka Cam Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone XS cihazınızı yere düşerek darbe alması sonrası arka camında kırılma veya çatlama oluşabilir. Uzun süre kullanımdan dolayı zamanla iPhone XS arka camınızda yoğun tahrişler meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan sonra cihazınızı eskisi gibi kullanamayabilir, çirkin görüntüsü sizi rahatsız edebilir. 

iPhone XS arka cam / kapak değişimi hizmetini Apple konusunda uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel lazer makinesiyle ve uygun fiyata orijinal parçalarla sağlıyoruz. Arka cam değişim işlemi servisimize gelmeniz durumunda ortalama 3 saat kadar sürmektedir.

Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz. İstanbul içinde bize uzak veya gelemeyecek durumdaysanız İstanbul içi Express Kurye hizmetimiz ile aynı gün içinde onarım hizmeti alabilirsiniz.

 

Ücretsiz Kargo için tıklayınız.

İstanbul içi Express Kurye hizmeti için tıklayınız.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,28 saniyede yüklendi