iPhone XR Arka Cam Değişimi

999 TL2499 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone XR arka cam değişimi fiyatı 180 gün orjinal parça ve işçilik garantisiyle birlikte 999 TL'dir. iPhone XR kırık, çatlak arka cam (kapak) değişimini profesyonel arka cam değişim makineleri kullanılarak Apple markasında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Arka cam değişimi sonrası iPhone XR'ınızı veri kaybı olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. İşlemin hizmet süresi ortalama olarak 2 - 4 sattir.

iPhone XR arka cam onarımında kullanılan parçaların bütün orijinal renkleri mevcuttur. Ve kırılan cama uygun renk ile değişimi yapılır. Arka cam onarımı sonrası cihazınız ilk günkü görüntüsüne kavuşur.

iPhone XR telefonunuzun arka camı (kapak) kırıldıysa veya çatladıysa bu sorunun çözümü yenisiyle değiştirmektir. Bu servis işlemi için profesyonel makineler gerekmektedir. Arka cam değişimi sonrası ilk günkü görüntüsüne kavuşturmak mümkündür.AÇIKLAMA

iPhone XR Arka Cam (Kapak) Değişimi Fiyatı

iPhone XR arka cam (kapak) değişimi fiyatı güncel olarak 999 TL'dir. iPhone XR arka cam onarımı işlemi Apple markasında uzman teknik ekibimiz tarafından profesyonel arka cam onarım makineleriyle yapılmaktadır. Bu hizmetin süresi yaklaşık olarak 4 saat kadardır. Onarım sırasında ve sonrasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı olmaz. Telefonunuzu teslim aldığınızda ilk günkü gibi kullanmaya devam edersiniz.

Telefonunuzun onarımı sonrası "Servis Formu" ile size teslim edilir. Bu servis formu yapılan işlemin garantisini belirten evraktır. Kullanıcı hatası (kırık, çatlak, sıvı teması vs.) hariç durumlarda bu evrakla garanti süresi dahilinde, yapılan hizmetle alakalı oluşan sorunlarda ücretsiz onarım hizmeti alabilirsiniz.

 

iPhone XR Arka Cam (Kapak) Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone XR arka cam (kapak) değişimi işlemi arka cam onarımı için tasarlanmış lazer makinesiyle yapılmaktadır. Lazerle onarım sayesinde arka camınız temiz ve sorunsuz bir şekilde sökülür ve yenisiyle değiştirilir. Böylece işlem sonrası arka camınız hiç değişmemiş gibi temiz bir işçilikten geçer. İlk günkü görüntüsüne kavuşur.

Peki iPhone XR cihaz arka cam onarımı sırasında hangi işlemlerden geçer?

 

  1. iPhone XR arka cam değişimi öncesi cihazınız detaylı test edilir.
  2. Test sonrası telefonunuzda herhangi bir sorun yoksa arka cam onarımı işlemine alınır.
  3. Profesyonel lazer makinesiyle kırık olan arka cam temiz bir şekilde sökülür.
  4. Söküm işlemi sonrası iPhone XR'ınıza yeni arka cam montajı yapılır.
  5. Montaj sonunda cihazınız test edilir ve size sorunsuz olarak teslim edilir.

 

iPhone XR Arka Cam Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone XR'ınızın yere düşerek darbe alması sonrası arka camında kırık veya çatlak oluşabilir. Uzun süre kullanımdan dolayı zamanla iPhone XR arka camınızda tahrişler meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan sonra cihazınızı eskisi gibi rahat kullanamayabilir, kötü görüntüsü sizi rahatsız edebilir. 

iPhone XR arka cam / kapak değişimi servis hizmetini Apple markasında uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel lazer makinesiyle ve uygun fiyata orijinal yedek parçalarla sağlıyoruz. Arka cam değişimi hizmeti servisimize gelmeniz durumunda ortalama olarak 2/4 saat kadar sürmektedir.

Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kargo ile telefonunuzu tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. İstanbul'da bize uzak veya gelemeyecek durumdaysanız İstanbul içi Express Kurye hizmetimizle aynı gün içinde cihazınızı sizden alıyor, onarıyor ardından onarım hizmeti sonrası tekrar teslim alabilirsiniz.

 

Ücretsiz Kargo hizmeti için tıklayınız.

İstanbul içi Express Kurye hizmeti için tıklayınız.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.