iPhone 7 Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi Fiyatı

iPhone 7 Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi

799 TL1599 TL
( 1 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 7 Plus açma kapama tuşu değişimi fiyatı 180 gün orijinal yedek parça garantisiyle beraber 799 TL'dir. Tuşun onarım süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama 2-3 saattir.

Açma kapama tuşunun arızalanma sebepleri; cihazınız düşmesi, darbe alması ya da sıvı temas olmasıdır. Bu gibi durumlarda açma kapama tuşu bozulabilir ve çalışmamasına sebep olur. Tuşun arızalanmasıyla telefonu açıp kapatamama, telefon açıkken cihazı kilitleyememe ya da cihazı kapatamama gibi sorunlar ortaya çıkar. Elbette bu arızanın tamiri mümkündür.

Servisimizde iPhone 7 Plus açma kapama tuşu değişimi hizmetini Apple markası tamirinde uzman teknik ekibimiz orijinal parça ve profesyonel teknik ekipmanlarla sağlar.

iPhone 7 Plus açma kapama tuşu tamiri servis hizmeti sonrası cihazınızda veri kaybı olmaz. Cihazınıza sıfırlama yapılmaz. Onarım sonrası cihazınızı kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

Hızlı, kaliteli, uygun fiyatlı ve profesyonel açma kapama tuşu onarım hizmeti için servisimize uğrayabilir veya cihazınızı kurye ya da kargo yoluyla servisimize gönderebilirsiniz.

Detaylı teknik bilgi için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (1)
 • Adnan Sevim18.02.2020

  Kolay gelsin öncelikle birden bire iPhone 7 Plus telefonumun açma kapama tuşunun çalışmadığını gördüm tamiri hemen gerçekleşirmi

  • ALPA Tamir Merkezi

   Merhaba Adnan bey,
   iPhone 7 plus On-off (açma kapama) tuşu tamiri servisimize geldiğiniz de ortalama 90 dakika işlem süresi olur. iPhone 7 plus on off tuşu tamiri 199 TL'dir.

Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

41,2 saniyede yüklendi