iPhone 4s Batarya Değişimi

499 TL1199 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 4s batarya (pil) değişimi servisimizde ortlama olarak 30 dk.da yapılmaktadır. Bu hizmet için 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Onarım sırasında iPhone 4s'inizde herhangi bir veri kaybı yaşanmaz. Batarya değişim hizmetini eğitimli uzman teknik ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla sağlarız.AÇIKLAMA

iPhone 4s Batarya Değişimi Fiyatı

iPhone 4s batarya değişimi fiyatı 180 gün garanti dahil 499 TL'dir. Servis hizmeti yaklaşık olarak 30 dk.dır. 

Ne yazık ki, iPhone 4s bataryanızın ömrü sonsuza dek sürmez. Zamanla şarjınız daha kısa sürede bitecek, telefonunuz şarj tutmayacak ve daha sık şarj etmeniz gerekecek. Batarya değişimi yeni bir telefon almaktan daha iyi bir seçenektir. iPhone 4s orijinal batarya değişimi servisimizde ortalama 30 dk. sürmekte ve 180 gün garanti verilmektedir. Biz sizin için bataryanın montaj işlemlerini servisimizde profesyonel olarak yaparak telefonunuzu size onarılmış teslim ediyoruz. Bunun için yapmanız gereken servisimize uğramak ya da telefonunuzu bize kargo ile ücretsiz göndermektir. Değişim sonrası telefonunuzu ilk günkü şarj süresine kavuşur.

Beklemek için zamanı olmayan, bulunduğu adres servisimize uzak olan müşterilerimiz için Ücretsiz Kargo gönderimi ve Express Kurye hizmetlerimiz bulunmaktadır.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,2 saniyede yüklendi