iPhone 15 Pro Max Ön Cam Değişimi

4999 TL14999 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 15 Pro Max ön cam değişimi fiyatı orijinal parça ve işçilik garantisiyle birlikte 4.999 TL'dir. Cam değişim süresi servisimizde ortalama 3 - 4 saattir. Kırık, çatlak olan ön cam değişiminin servis hizmetini Apple markasında eğitimli teknisyenlerimiz profesyonel cam onarım makineleriyle yapar. Bu hizmet sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz ve bilgiler silinmez.

Hizmet sonunda onarımı yapılan orijinal ekranınızı kullanmaya devam edersiniz.

iPhone 15 Pro Max telefonunuzun ekran görüntüsünde mürekkep gibi leke, kırık kaynaklı morarma yoksa, boydan renkli çizgiler oluşmamışsa ve dokunmatik çalışıyorsa orijinal ön cam değişimi olur. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

iPhone 15 Pro Max Ön Cam Değişimi

iPhone 15 Pro Max ön cam değişim fiyatı tüm onarım işlemleri ve 180 gün orijinal yedek parça ve servis garantisi dahil 4.999 TL'dir. Ön cam değişim hizmeti ortalama olarak 3 - 4 saatte yapılır. Çatlak, kırık ön cam değişimi orijinal yedek parçalar kullanarak servisimiz tarafından profesyonel yöntemlerle yapılmaktadır.

Bu hizmet sonrası iPhone 15 Pro Max'in dokunmatik ve renk kalitesi aynı şekilde ilk günkü gibi kullanılmaya devam eder. Yine orijinal ekranınızı kullanırsınız. Servisimize geldiğinizde bekleme süresi içinde aynı gün ön cam değişimi sonrası cihazınızı teslim alabilirsiniz.

Cihazınızda ön cam değişimi dışında farklı arıza varsa bu arızalar için indirimli fiyatlardan yardımcı oluyoruz. Kırık ön cam onarımı dışında iPhone 15 Pro Max cihazınızın farklı arızaları varsa bize bildirebilir ve diğer arızalar için indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

iPhone 15 Pro Max Kırık Ön Cam Onarımı

iPhone 15 Pro Max ön cam çatlaması ya da kırılması sonrası ekranınızı sorunsuz olarak kullanmaya devam ediyorsanız, görüntüde ölü piksel, kararma, morarma veya lekeler yoksa dokunmatik sorunsuz yanıt veriyorsa, ekranın komple değişmesine gerek kalmadan orijinal ön cam değişimi mümkündür. Ön cam değişimini yaparak sizi yüksek tamir masrafı ödemekten kurtarıyoruz.

Apple markası her geçen gün cihazlarına çok sayıda iyileştirme yapıyor olsa da insan hatasının önüne geçmesi pek mümkün olmuyor. Cihazlarımız artık günlük hayatımızın bir parçası ve ayrılmaz bir bütünü oldu. Gün içinde sürekli olarak kullandığımız cihazlarımız farklı kazalara ve dolayısıyla hasarlara maruz kalabiliyor. Bunlardan en fazla karşılaştığımız sorun da ekran ve ön cam çatlaması, kırılmasıdır. Ekran camınız çatladıysa size aynı gün içinde yardımcı olabiliriz.

 

iPhone 15 Pro Max ön cam değişimi nasıl yapılır?

Camı çatlamış, kırılmış olan iPhone 15 Pro Max telefonunuz ön cam değişimi işlemine alınmadan önce detaylı olarak test edilir. Telefonunuzda farklı bir arıza yoksa ön cam onarımı işlemine alınır ve sırayla şu işlemlerden geçer;

  1. Onarım öncesi iphone 15 Pro Max detaylı teknik testlere tabi tutulur.

  2. iPhone 15 Pro Max'iniz onarım sırasında oluşabilecek tozlardan arındırılır.

  3. Ön cam değişimi profesyonel cam değişim makineleriyle ve teknik ekipmanlarla titizlikle yapılır.

  4. Servis hizmeti sorunsuz gerçekleştirildikten sonra değişen ekran camı detaylı olarak son testleri yapılır.

  5. Son testlerinden de başarılı olarak geçen cihazınız size onarılmış olarak teslim edilir.

İşlem öncesi Face ID ve True Tone özellikleri çalışıyorsa, işlem sonunda bu özelikleri sorunsuz olarak çalışmaya devam eder.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,28 saniyede yüklendi