iPhone 14 Batarya Değişimi

1599 TL4199 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 14 batarya değişimi fiyatı servis ve 180 gün orijinal yedek parça garantisi dahil 1.599 TL'dir. Pil değişimi hizmetini Apple markasında uzman teknisyenlerimiz profesyonel teknik ekipmanlarla sağlamaktadır. Profesyonel ellerde cihazınızın pil değişimi sağlanır.

iPhone 14 pil değişimi servis süresi ortalama olarak 60 dakikdadır. Servisimize gelmeniz durumunda işlem sonunda bekleme süresinde telefonunuzu teslim alabilirsiniz. Servisimizde kullandığımız piller orijinal Apple pildir.

iPhone telefonunuzda Pil değişimi hizmeti sırasında herhangi bir veri kaybı yaşanmaz. Telefonunuz sıfırlanmaz. Değişim hizmeti sonunda pil sağlığınız ilk günkü performansına döner ve telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Servisimize uzak olan müşterilerimiz için aynı gün İstanbul içi Express Kurye veya Ücretsiz Kargo hizmetlerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.AÇIKLAMA

YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2022 | ALPA Tamir Merkezi - Tüm Hakkı Saklıdır...

1,19 saniyede yüklendi