iPhone 12 Pro Max Ön Cam Değişimi

2499 TL5499 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 12 Pro Max ön cam değişimi fiyatı 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi dahil 2.499 TL’dir. Hizmet sırasında orijinal yedek parçalar kullanılır. Kırık, çatlak ön cam değişimi hizmetini eğitimli teknisyen ekibimiz ve profesyonel cam onarım makinelerimizle sağlarız. Onarım işlemi sırasında cihazınızda veri kaybı olmaz. Dolayısıyla cam değişimi sonunda cihazınızı kullanmaya sorunsuz olarak kaldığınız yerden devam edersiniz.

iPhone 12 Pro Max telefonunuzun iç ekranında mürekkeplenme gibi, morarmalar, boydan renkli çizgiler oluşmuşsa ya da dokunmatiği doğru çalışmıyorsa ön cam değişimi olmaz. Çünkü ekran içten kırıldığı için ön cam değişimi mümkün olmuyor. Bu durumda iPhone 12 Pro Max için komple ekran değişimi gerekir.AÇIKLAMA

iPhone 12 Pro Max ön cam değişimi fiyatı

iPhone 12 Pro Max orijinal ön cam değişimi fiyatı 180 gün işçilik ve yedek parça garantisiyle beraber 2.499 TL'dir. Bu servis hizmeti yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Telefonunuzu bekleme süresi içinde onarım sonrası teslim alabilirsiniz. Ön cam değişimi sonunda iPhone 12 Pro Max’nizin orijinal ekranını kullanmaya devam edersiniz.

Telefonunuzda ön cam onarımı hariç farklı birden fazla arıza bulunuyorsa diğer arızalar için indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

iPhone 12 Pro Max ön cam kırıldı ne yapmalıyım?

iPhone 12 Pro Max telefonunuz aldığı darbe sonrası ekranın ön camında çatlaklar, kırıklar oluştuysa ve hasar sonrası sorunsuz olarak kullanmaya devam ediyorsanız ön cam değişimi yapabiliriz. Ön cam değişimi komple ekran değişimine nazaran fiyatı avantajlıdır. Ve en önemlisi cam değişimi sonunda orjinal ekranınızı kullanmaya devam edersiniz.

 

iPhone 12 Pro Max ön cam değişimi nasıl yapılır?

iPhone 12 Pro Max’iniz ön cam değişimi işlemine alınmadan önce detaylı olarak kontrollerden geçer. Telefonunuzda herhangi farklı bir arıza bulunmazsa ön cam değişimi işlemine alınır. 

  1. Ön cam değişimi öncesi telefonunuz detaylı olarak kontrol edilerek test edilir.
  2. iPhone 12 Pro Max telefonunuz ön cam değişimi hizmetinde içinde oluşabilecek toz ve kirden arındırılır.
  3. Profesyonel cam onarım makineleriyle ön cam onarımı titizlikle yapılır.
  4. Onarım işlemi sorunsuz olarak gerçekleştirildikten sonra değişen yeni camın detaylı olarak testleri yapılır.
  5. Ön cam son testlerden de başarılı geçtiğinde telefonunuz size hazır olarak teslim edilir.

180 gün garanti süresi içerisinde ön cam ile ilgili oluşabilecek sorunlarda kullanıcı hatası (çizik, kırık, sıvı teması gibi) hariç ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

 

iPhone 12 Pro Max ön cam değişimi sonrası

  1. Servis hizmetinin sonunda telefonunuzda veri kaybı olmaz. Çünkü servisimiz tarafından telefonunuza sıfırlama yapılmaz.
  2. Ekran görüntü kalitesi ve dokunmatiği ilk günkü gibi orijinal sorunsuz olur.
  3. Hizmet öncesi telefonunuzda Face ID ve True Tone özellikleri çalışıyorsa, hizmet sonrası sorunsuz olarak çalışmaya devam eder.
  4. Ön cam onarımını APPLE markasında uzmanlaşmış teknisyen arkadaşlarımız orijinal parça ve profesyonel ekipmanlarla sağlar.
  5. Servis hizmetinin sonunda telefonunuz "Servis Formu" ile teslim edilir. Bu form garanti durumlarında gerekli olan evraktır.


YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.