iPhone 11 Pro Max Kasa Değişimi

2499 TL5999 TL
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

iPhone 11 Pro Max kasa değişimi fiyatı 180 gün orijinal yedek parça garantisiyle beraber 2.499 TL'dir. Kasa değişimi servis hizmetini uzman teknik ekibimiz Apple markasıyla uyumlu kaliteli parça ve profesyonel teknik ekipmanlarla yaparlar. Böylece servis hizmeti sonunda sorunsuz olarak tüm özellikleriyle çalışan sıfır görünüme sahip bir iPhone 11 Pro Max cihazınız olur.

Kasa değişimi hizmeti sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz ve telefonunuz sıfırlanmaz. Hizmet sonunda telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edersiniz.

iPhone 11 Pro Max kasa değişim hizmeti süresi servisimize gelmeniz durumunda ortalama olarak 3 saattir. İstanbul İçi Express Kurye ile aynı gün, ücretsiz kargo ile gönderiminiz durumunda ortalama 3 iş gününde teslim edilir.AÇIKLAMA

iPhone 11 Pro Max Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone 11 Pro Max kasa değişimi fiyatı 180 gün orjinal parça ve işçilik garantisiyle beraber 2.499 TL'dir. Kasa değişimi hizmeti Apple cihazlarında uzman teknik ekibimiz tarafından profesyonel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. İşlem sonrası sıfır görünümlü iPhone 11 Pro Max cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Verdiğimiz fiyata kullanılan yedek parça ve onarım sırasındaki profesyonel işçilik dahildir. Hızlı ve kaliteli onarım sonunda telefonunuzu yeni gibi teslim alabilirsiniz.

 

iPhone 11 Pro Max Kasa Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

iPhone 11 Pro Max telefonunuz elinizden sert zemine düşerek darbe alması sonucunda kasasında çatlak, kırık bükülme veya yamulma gibi fiziksel hasarlar oluşabilir. Kullanım kaynaklı olarak zamanla iPhone 11 Pro Max kasanızda tahrişler, çizilmeler meydana gelebilir. Oluşan bu hasarlardan dolayı telefonunuzu eskisi gibi kullanamayabilir, çirkin görüntüsünden dolayı canınız sıkılabilir.

iPhone 11 Pro Max kasa değişimi hizmetini Apple onarımında uzman teknik ekibimiz hızlı, profesyonel ve uygun fiyata orijinal kasayla sağlıyoruz. Onarım işlemi ortalama 2 - 3 saat kadar sürmektedir. Bu hizmet için servisimize gelebilir veya kurye ya da kargo yoluyla telefonunuzu tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz.

 

iPhone 11 Pro Max Kasa Onarımı Nasıl Yapılır?

iPhone 11 Pro Max kasa değişimi hizmeti Apple markası servisinde uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından sağlanır. Kasa onarımı aşamasında orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmanlar kullanılır. İşlem sonunda telefonunuzun bütün testleri yapılır ve size sorunsuz olarak teslim edilir. iPhone 11 Pro Max kasa onarımı süresi ALPA Tamir Merkezi'ne gelen müşterimiz için ortalama 2 saattir. Servisimize gelemeyen ya da uzak olan müşterilerimiz için bu hizmetin süresi İstanbul içi Express Kurye ile gönderimi durumunda aynı gün, Ücretsiz Kargo ile gönderimi durumunda geri dönüş süresi 3 iş günüdür.

 

Kasa Değişimi Sonrası;

  1. Kasa değişimi süresi ortalama 2 - 3 saat civarıdır.
  2. Kasa değişimi garanti süresi 180 gündür.
  3. Hizmet sırasında veri kaybı olmaz bilgiler silinmez.
  4. Değişim sonrası teknik ekibimiz tüm gerekli testleri yaparak cihazınızı size teslim eder.
  5. Hizmet sonunda telefon görüntüsü ilk günkü performansına ulaşır.


YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo anlaşma kodumuz: 459 169 493

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.