Samsung Galaxy S8 Sıvı Teması Tamiri ve Onarımı

Samsung Galaxy S8 Sıvı Teması Tamiri ve Onarımı

FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZE ULAŞIN
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

Samsung Galaxy S8 model telefonunuz sıvı temas aldığında telefonunuzu kapatıp açmamanız ve şarja takmamanız önerilir. Kapalı olan cihazınızı açmamanız gerekir. Sorununuzun giderilmesi için servisimizde detaylı olarak arıza tespiti yapılır. Sıvı temas alan cihazın onarımını bünyemizde bulunan tecrübeli teknik ekibimizle ve sahip olduğumuz profesyonel ekipmanlarımız ile yaparız. Onarım sırasında telefonunuzda bulunan bilgileriniz kaybolmaz. Sıvı temas onarım hizmeti için telefonunuzla servisimize gelebilir ya da telefonunuzu bize anlaşmalı olduğumuz kargoyla gönderebilirsiniz. Ücretsiz arıza tespiti sonrası telefonunuzu tamir ediyoruz.AÇIKLAMA

Samsung Galaxy S8 Sıvı Teması Tamiri

Samsung Galaxy s8 model cihazınızın üzerine çay, kahve, su gibi sıvı döküldüğünde veya farkında olmadan yaptığınız bir eylem sonrası sıvı ile temas oluştuğu taktirde kesinlikle telefonunuzu kapatınız, şarja takmayınız. Aksi taktirde telefonunuz komple bozularak kullanılamaz hale gelir ve telefonunuz tamir edilmesi zorlaşır. Sıvı temas alan telefonunuzu servisimize getirerek ücretsiz olarak arıza tespiti yapılır. Eğer cihaz tamir edilebilecek durumdaysa teknik ekibimiz tarafından cihaz sahibiyle iletişime geçilir. Eğer cihaz sahibi, arızanın giderilmesi ve cihazın işleme alınması için onay verdiği anda tamir kısmına geçilir telefon işleme alınır ve sıvı temas tamiri yapılır.

Sıvı temas tamiri hizmetini tecrübeli teknik ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarla hızlı ve uygun fiyatlarla yapıyoruz. Samsung Galaxy S8 cihazınızda uygulanan değişenler için 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Yedek parçalarımız servis orijinaldir. Bu hizmet için telefonunuzla beraber servisimize gelebilir ya da bizlere kargoyla gönderebilirsiniz.

 

Nasıl Ücretsiz Kargo Gönderebilirim?

Servisimize gelemeyen müşterilerimiz için Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo hizmetimiz vardır. Anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo ile tarafımıza cihazlarınızı ücretsiz gönderebilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanmak için en yakın Sürat Kargo şubesine gidebilir ya da kargoya gitmek için zamanınız yoksa müşteri hizmetlerini arayarak adresten alım talebinde bulunabilirsiniz.

Sürat Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 202 0 202​

 

Nasıl Express Kurye Hizmeti Alabilirim?

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Express Kurye hizmetimizle arızalı cihazlarınız aynı gün kapınızdan alınır, onarılır ve aynı gün kapınıza teslim edilir.

  • Bu hizmetten faydalanmak için buradan: Express Kurye Formu'nu doldurarak göndermeniz gerekir.


YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kargo için Sürat Kargo anlaşma kodumuz: 1288 2846 19

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.