Samsung Galaxy S7 Edge Sıvı Teması Tamiri ve Onarımı

Samsung Galaxy S7 Edge Sıvı Teması Tamiri ve Onarımı

FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZE ULAŞIN
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

Samsung Galaxy S7 Edge model telefonunuz sıvı temas alması durumunda en yakın teknik servise gidilmesi önerilir. Sorununuzun giderilmesi için servisimizde detaylı ve ücretsiz olarak arıza tespiti yapılır. Sıvı temas alan cihazın onarımını bünyemizde bulunan tecrübeli teknik ekibimizle ve sahip olduğumuz profesyonel ekipmanlarımız ile sağlarız. Onarım sırasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı olmaz. Sıvı temas onarım hizmeti için telefonunuzla servisimize gelebilir ya da telefonunuzu bize anlaşmalı olduğumuz kargoyla gönderebilirsiniz.AÇIKLAMA

Samsung Galaxy S7 Edge Sıvı Temas Tamiri

Samsung Galaxy S7 Edge model cihazınızın üzerine istemeden de olsa su, çay, kahve gibi sıvı dökülerek bozulma riskiyle karşı karşıya kalabiliyoruz. Maruz kalınan sıvı ile temas oluşması durumunda kesinlikle telefonunuzu kapatınız, şarja takmayınız. Aksi taktirde telefonunuz komple bozularak kullanılamaz hale gelir ve telefonunuz tamir edilmesi zorlaşır. Sıvı temas alan telefonunuzu servisimize getirerek ücretsiz olarak arıza tespiti yapılır. Eğer cihaz tamir edilebilecek durumdaysa teknik ekibimiz tarafından cihaz sahibiyle iletişime geçilerek bilgilendirme sağlanır. Arızanın işleme alınması için onay verilmesi durumunda işleme alınır. Cihaz içerisinde olan oksitlenmeler temizlenir. Sıvı temas tamiri yapılır. Onarım esnasında telefonunuzdaki veriler hasar görmez. 

 

Sıvı temas tamiri hizmetini uzman teknik ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarla hızlı ve uygun fiyatlarla yapıyoruz. Ayrıca Samsung Galaxy s7 Edge cihazınızda uygulanan değişenler için 180 gün yedek parça garantisi verilmektedir. Yedek parçalarımız orijinaldir. Bu hizmet için telefonunuzu servisimize getirebilir ya da bize kargoyla gönderebilirsiniz.YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kargo için Sürat Kargo anlaşma kodumuz: 1288 2846 19

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.