Samsung Galaxy S6 sıvı teması tamiri

Samsung Galaxy S6 sıvı teması tamiri

FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZE ULAŞIN
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

Samsung Galaxy S6 model cihazınızın sıvı alması durumunda en yakın zamanda servisimize ulaştırmanızı tavsiye ediyoruz. Servisimizde ücretsiz ve detaylı olarak arıza tespiti yapılır. Sıvı temas alan cihazın onarımını bünyemizde bulunan uzman teknik ekibimizle ve sahip olduğumuz profesyonel ekipmanlarımız ile sağlarız. Onarım sırasında telefonunuzda bulunan verilerde kayıp yaşanmaz. Sıvı temas tamir hizmeti için telefonunuzla servisimize uğrayabilir ya da telefonunuzu bize anlaşmalı olduğumuz kargoyla gönderebilirsiniz. Cihazınızda ki arıza tespiti sonrası telefonunuzu tamir ediyoruz. AÇIKLAMA

Samsung Galaxy S6 Sıvı Teması Tamiri

Samsung Galaxy s6 model cihazınızın sıvı temas tamiri hizmetini tecrübeli teknik ekibimizle ve profesyonel ekipmanlarımızla hızlı ve güvenilir biçimde yapıyoruz. Sıvı temas arızası olan cihazlarda üzerine çay, kahve, su gibi sıvı döküldüğünde veya farkında olmadan yaptığınız bir eylem sonrası sıvı ile temas oluştuğu taktirde kesinlikle telefonunuzu kapatınız, şarja takmayınız. Aksi taktirde telefonunuz komple bozularak kullanılamaz hale gelir ve telefonunuz tamir edilmesi zorlaşır. Sıvı temas alan telefonunuzu servisimize getirerek ücretsiz olarak arıza tespiti yapılır. Eğer cihaz tamir edilebilecek durumdaysa teknik ekibimiz tarafından cihaz sahibiyle iletişime geçilerek bilgilendirme sağlanır. Arızanın işleme alınması için onay verilmesi durumunda tamiri yapılır.  

Ayrıca Galaxy s6 sıvı temas tamiri için cihazınızda uygulanan değişenler için 180 gün yedek parça garantisi verilmektedir. Yedek parçalarımız servis orijinalidir. Tecrübeli teknik ekibimiz doğrultusunda tamir işlemi yapılır. Bu hizmet için telefonunuzu servisimize getirebilir ya da bize kargoyla gönderebilirsiniz.

 

ALPA Tamir Merkezi İletişim Bilgileri:

Telefon: (0212) 274 25 74

Gsm & WhatsApp: (0532) 787 25 72

Adres: Mecidiyeköy, Akıncı Bayırı Sk. Şükür İş Merkezi No:10/B2 (Torun Center Yanı) ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Metrobüs'ün Mecidiyeköy durağına 250 metre,
  • M2 Yenikapı - Hacıosman metro hattının Şişli-Mecidiyeköy durağına 200 metre,
  • M7 Mahmutbey - Mecidiyeköy metro hattının Mecidiyeköy durağına 50 metre mesafedeyiz.


YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kargo için Sürat Kargo anlaşma kodumuz: 1288 2846 19

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.