Samsung Galaxy S6 Edge Plus Sıvı Teması Tamiri

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Sıvı Teması Tamiri

FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZE ULAŞIN
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

Samsung Galaxy S6 Edge Plus cihazınızın sıvı alması durumunda servisimiz tarafından ücretsiz arıza tespiti yapılır. Sıvı temas alan telefonunuzun onarımını servisimizde bulunan uzman teknik ekibimizle ve sahip olduğumuz yeni nesil profesyonel ekipmanlarımız ile sağlarız. Onarım esnasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı olmaz. Sıvı temas tamir hizmeti için telefonunuzla servisimize gelebilir ya da telefonunuzu bize anlaşmalı olduğumuz kargoyla gönderebilirsiniz. Ücretsiz arıza tespiti sonrası telefonunuzu tamir ederiz. AÇIKLAMA

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Sıvı Teması Tamiri ve Onarımı

Samsung Galaxy S6 Edge Plus model cihazınızın sıvı teması tamiri hizmetini uzman teknik ekibimizle ve profesyonel ekipmanlarımızla hızlı biçimde yapıyoruz. Sıvı teması arızası sebepleri içerisinde telefonununuza çay, kahve, su gibi sıvı döküldüğünde veya farkında olmadan yaptığınız bir eylem sonrası sıvı ile temas oluştuğu taktirde kesinlikle telefonunuzu kapatınız ve şarja takmayınız. Aksi durumda telefonunuz komple bozularak kullanılamaz hale gelebilir ve telefonunuz tamir edilmesi imkansızlaşır.

Sıvı teması alan telefonunuzu servisimize getirerek ücretsiz arıza tespiti hizmeti alabilirsiniz. Eğer cihaz tamir edilebilecek durumdaysa teknik ekibimiz tarafından cihaz sahibiyle iletişime geçerek bilgilendirme sağlanır. Arızanın işleme alınması için onay verilmesi durumda onarıma alınır ve sıvı temas tamiri yapılır.

 Ayrıca Galaxy S6 Edge sıvı temas onarımında cihazınızda uygulanan değişenler için 180 gün yedek parça garantisi verilmektedir. Yedek parçalarımız servis orijinali olup, cihaz onarımlarınız uzman teknik ekiplerimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla yapılmaktadır.

 

Nasıl Ücretsiz Kargo Gönderebilirim?

Servisimize gelemeyen müşterilerimiz için Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo hizmetimiz vardır. Anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo ile tarafımıza cihazlarınızı ücretsiz gönderebilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanmak için en yakın Sürat Kargo şubesine gidebilir ya da kargoya gitmek için zamanınız yoksa müşteri hizmetlerini arayarak adresten alım talebinde bulunabilirsiniz.

Sürat Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 202 0 202​

  • Kargo paketinin Gönderici kısmına kendi bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
  • Alıcı kısmına 1232 0514 82nolu anlaşma kodumuzu ve "Alıcı Ödemeli" yazmanız yeterli olur.
  • Detaylı bilgi için Ücretsiz Kargo sayfamızdan yardım alabilirsiniz.

 

Nasıl Express Kurye Hizmeti Alabilirim?

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Express Kurye hizmetimizle arızalı cihazlarınız aynı gün kapınızdan alınır, onarılır ve aynı gün kapınıza teslim edilir.

  • Bu hizmetten faydalanmak için buradan: Express Kurye Formu'nu doldurarak göndermeniz gerekir.

 

ALPA Tamir Merkezi İletişim Bilgileri:

Telefon: (0212) 274 25 74

Gsm & WhatsApp: (0532) 787 25 72

Adres: Mecidiyeköy, Akıncı Bayırı Sk. Şükür İş Merkezi No:10/B (Torun Center Yanı) ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Metrobüs'ün Mecidiyeköy durağına 250 metre,
  • M2 Yenikapı - Hacıosman metro hattının Şişli-Mecidiyeköy durağına 200 metre,
  • M7 Mahmutbey - Mecidiyeköy metro hattının Mecidiyeköy durağına 50 metre mesafedeyiz.


YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kargo için Sürat Kargo anlaşma kodumuz: 1288 2846 19

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.