Samsung Galaxy S5 Sıvı Teması Tamiri

FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZE ULAŞIN
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

Samsung Galaxy S5 model telefonunuz sıvı temas aldığında telefonunuzu kapatmalı, şarja takmamalı ve kapalı olan cihazınızı açmamanız gerekir. Cihazın açılması halinde komple bozulma riskiyle karşı karşıya kalacağınızı bilmelisiniz. Arıza giderilmesi için en kısa sürede teknik servise başvurmanız gerekir. Ücretsiz arıza tespiti yapılması sonrası telefonunuzun durumu hakkında detaylı bilgiler tecrübeli teknik ekibimiz tarafından kullanıcıya aktarılır. Onay alındığı taktirde arıza işleme alınır ve tamiri yapılır. Cihazınızda bulunan önemli veriler işlem sırasında kaybolmaz. AÇIKLAMA

Samsung Galaxy S5 Sıvı Teması Onarımı

Samsung Galaxy S5 model telefonunuz sıvı temas aldığında telefonunuzu kapatıp açmamanız ve şarja takmamanız ve kapalı olan cihazınızı açmamanız gerekir. Cihazın açılması halinde komple bozulma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sorununuzun giderilmesi için servisimizde detaylı olarak ücretsiz arıza tespiti yapılır. Ücretsiz arıza tespiti sonrası telefonunuzu tamir ediyoruz. Eğer cihazınız tamir edilebilecek durumdaysa teknik ekibimiz tarafından cihaz sahibiyle iletişime geçilerek bilgilendirme sağlanır. Arızanın işleme alınması için onay verilmesi halinde tamiri yapılır. Sıvı temas alan cihazın tamirini bünyemizde bulunan tecrübeli teknik ekibimizle ve sahip olduğumuz profesyonel ekipmanlarımız ile sağlarız. Onarım sırasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı olmaz.  

Sıvı temas onarım hizmeti için telefonunuzla servisimize gelebilir ya da telefonunuzu bize anlaşmalı olduğumuz kargoyla gönderebilirsiniz.  Ayrıca Galaxy s5 sıvı temas tamiri için cihazınızda uygulanan değişenler için 180 gün yedek parça garantisi verilmektedir.

 

Nasıl Ücretsiz Kargo Gönderebilirim?

Servisimize gelemeyen müşterilerimiz için Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo hizmetimiz vardır. Anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo ile tarafımıza cihazlarınızı ücretsiz gönderebilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanmak için en yakın Sürat Kargo şubesine gidebilir ya da kargoya gitmek için zamanınız yoksa müşteri hizmetlerini arayarak adresten alım talebinde bulunabilirsiniz.

Sürat Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 202 0 202​

  • Kargo paketinin Gönderici kısmına kendi bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
  • Alıcı kısmına 1232 0514 82nolu anlaşma kodumuzu ve "Alıcı Ödemeli" yazmanız yeterli olur.
  • Detaylı bilgi için Ücretsiz Kargo sayfamızdan yardım alabilirsiniz.

 

Nasıl Express Kurye Hizmeti Alabilirim?

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Express Kurye hizmetimizle arızalı cihazlarınız aynı gün kapınızdan alınır, onarılır ve aynı gün kapınıza teslim edilir.

  • Bu hizmetten faydalanmak için buradan: Express Kurye Formu'nu doldurarak göndermeniz gerekir.

 

ALPA Tamir Merkezi İletişim Bilgileri:

Telefon: (0212) 274 25 74

Gsm & WhatsApp: (0532) 787 25 72

Adres: Mecidiyeköy, Akıncı Bayırı Sk. Şükür İş Merkezi No:10/B2 (Torun Center Yanı) ŞİŞLİ / İSTANBUL

  • Metrobüs'ün Mecidiyeköy durağına 250 metre,
  • M2 Yenikapı - Hacıosman metro hattının Şişli-Mecidiyeköy durağına 200 metre,
  • M7 Mahmutbey - Mecidiyeköy metro hattının Mecidiyeköy durağına 50 metre mesafedeyiz.


YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kargo için Sürat Kargo anlaşma kodumuz: 1288 2846 19

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.