Samsung Galaxy A8 Sıvı Teması Tamiri

FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZE ULAŞIN
( 0 Kullanıcı Yorumu ) Hemen Bir Yorum Yaz

Samsung Galaxy A8 model telefonunuzun sıvı temas sorununa maruz kaldığınızda cihazınızın sıvı ile temas anından itibaren ilk olarak telefonu açılmamak üzere kapatınız, şarja takmayınız. Bu durumda en kısa zamanda teknik servise ulaştırmalısınız. Bu hizmeti ALPA Tamir Merkezi’nden alabilirsiniz. Sıvı teması tamiri öncesi uzman ekibimiz tarafından detaylı arıza tespiti ücretsiz olarak yapılır. Sıvı temas tamir hizmeti için telefonunuzla birlikte servisimize gelebilir ya da telefonunuzu bize anlaşmalı olduğumuz kargoyla birlikte gönderebilirsiniz.AÇIKLAMA

Samsung Galaxy A8 Sıvı Teması Tamiri ve Onarımı

Samsung Galaxy A8 suya düşmesi, nemlenmesi veya beklenmedik anda oluşan sıvı temas sonrası ilk olarak telefonunuzu kapatın ve kesinlikle açmayınız. Telefonu açmaya çalışırsanız bozulma ihtimali artar. Tamir edilme ihtimali azalır. Bu yüzden en yakın zamanda tamir merkezine ulaştırmalısınız. Sıvı teması olan telefonunuzu servisimize getirdiğiniz taktirde detaylı arıza tespiti yapılır. Cihazda oksitlenme durumu varsa test edilir ve onarımı yapılır. Yapılan tespitler doğrultusunda cihaz sahibi ile iletişime geçilir. Eğer cihaz sahibi, cihazın onarımı için onay verdiği anda tamir kısmına geçilir. Tamir esnasında telefonunuzdaki veriler hasar görmez.

Sıvı temas tamiri hizmetini tecrübeli teknik ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarla uygun fiyatlarla yapıyoruz. Ayrıca Samsung Galaxy A8 cihazınızda uygulanan değişenler için 180 gün yedek parça garantisi verilmektedir. Yedek parçalarımız tamamen orijinaldir .Bu hizmet için telefonunuzu servisimize getirebilir ya da bize kargoyla gönderebilirsiniz.

 

 YORUMLAR (0)
Hemen Bir Yorum BırakınYorumunuz editör onayından sonra yayına alınacaktır...

ÜCRETSİZ KARGO

 

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye'nin neresinde olursanız olun arızalı cihazlarınızı ALPA Tamir Merkezi'ne Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Ücretsiz kargo için Sürat Kargo anlaşma kodumuz: 1288 2846 19

Ücretsiz Kargo hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL İÇİ EXPRESS KURYE

 

Aynı Gün Adresinizden Teslim Alalım

Adresiniz servisimize uzaksa ve gelemeyecek durumdaysanız İstabul'da yaşayan müşterilerimiz için Express Kurye hizmetiniz vardır.

Express Kurye hizmeti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.